YENİ DOĞUM YAPMIŞ SOKAK KÖPEĞİ İÇİN TAVSİYE

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zila

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese merhaba, yeni bir üyeyim, merak ettiğim birkaç soru olduğu için açtım bu hesabı. Sokak köpeği doğum yaptı, 2 gün oldu besliyoruz ama çok ters bir yerde duruyor, yağmurlar başlayacak, ona kulübe ayarlıyoruz ama yavrularını taşıyıp oraya yerleşmesi için napmamız gerekli, biz taşırsak kızar mı bilemiyoruz, fikri tavsiyesi olan varsa yardım ederse eğer çok sevinirim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Köpeğin size yaklaşımı bu konuda oldukça önemlidir. Yavrulara dokunmanıza izin veriyorsa, size karşı yumuşak davranıyorsa onun da görebileceği şekilde bebekleri taşıyabilirsiniz.

Zila

Hayvansever
Kopek Dostu
Köpeğin size yaklaşımı bu konuda oldukça önemlidir. Yavrulara dokunmanıza izin veriyorsa, size karşı yumuşak davranıyorsa onun da görebileceği şekilde bebekleri taşıyabilirsiniz.
Bizi yavrularla başbaşa bırakıp 5-10 dakikalığına geziyor ama dokundurur mu emin olamadım, yavaştan denemek lazım. Teşekkür ederim cevabınız için :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
El kokusu fazla geçen bir bölge.

Ben kedilerde bulaşık eldiveni ile taşıyordumi ya da lateks eldiven. Bence işe yarıyor koku konusunda.

Zila

Hayvansever
Kopek Dostu
El kokusu fazla geçen bir bölge.

Ben kedilerde bulaşık eldiveni ile taşıyordumi ya da lateks eldiven. Bence işe yarıyor koku konusunda.
Teşekkür ederim ben de eldivenle taşıyacağım hem daha hijyenik hem daha güvenli :)