İstek Yeni bölüm isteği..

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, forum için bazı başka forumlardaki gibi off-topic ve MaxiGeyik gibi bölümler eklenirse eğer iyi olur, denk gelen hayvanlarla alakalı komedi konularını MaxiGeyik'te, veya forumla alakasız gündemle alakalı bir konuyu off-topic'de paylaşabiliriz..

İyi günler, iyi forumlar :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Aklıma bir internet sitesi geldi ama :D

Sohbetler bölümü hepsini karşılıyor hocam açıkçası, ekstra kategori açmak istemiyorum açıkçası :) Örneğin yakın zaman içerisinde Sürüngenler kategorisini açmayı planlıyorum.

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Aklıma bir internet sitesi geldi ama :D

Sohbetler bölümü hepsini karşılıyor hocam açıkçası, ekstra kategori açmak istemiyorum açıkçası :) Örneğin yakın zaman içerisinde Sürüngenler kategorisini açmayı planlıyorum.
Şüphesiz ki aklınıza gelen site doğrudur 😂

Sürüngenler çok mantıklı olabilir :)

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
@Tevfik, bende bir şey istemiyordum doğrusu.😁
Yani hepsine yapmanız gerekir o zaman ama, balıklarda birkaç forum var. Ben anlatmak istediğimi "çöpçü ve vatozlar" forumu üzerinden anlatacağım. Bu çöpcü ve vatoz dışında başka kedi balıkları da var sonuçta. Hani bunlar hakkında konu açılacağı vakit nere açılacak? Biraz karmaşık anlattım ama benim isteğim şu şekilde, forum başlıklarında bir düzenleme yapılması. Örneğin bir forumun ismi amerikan tetraları değil de "Characiformlar" yapılabilir.
Sadece bir fikir. =))

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyzpl, gerekli düzenlemeler yakın zaman içerisinde yapılacaktır :) Teşekkür ederim bilgilendirmeden dolayı, başka soru ve sorunlar olursa lütfen çekinmeyiniz direkt yazınız.