Yeni bir kaç marka kedi maması önerinizi almak istiyorum.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar öncelikle son zamanlarda yaşadığımız olaylardan ötürü herkese geçmiş olsun diliyorum. Belki birden fazla kez açılmıştır konu başlığı ama ismini yorumlarda görmediğim markalar vardı o yüzden açtım. Daha önce true instinct, matisse ve brit care denedim. Matisse yi tat olarak pek sevmediler brit care de ishal yapti. Sadece true instinct den memnun kaldik. La vital, sababelle, acana, orijen ya da profine denemek istiyorum. Bir de naturea nasıldır ? Aralarında kullandığınız var mı ? Kısır yetişkin ve diş sağlığı için olan önceliğim.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
La vital: Et yok, un var. Kötü
sababelle : gerçek et oranı fena değil, güzel denebilir.
acana - orijen genel olarak en iyiler arasında yer alıyor zaten, yüksek fiyatlı.
naturea - içeriğindeki taze et oranı gerçekten cok cok iyi. ancak yüksek kalite mama verirken gramajlı vermeniz lazım ki besin değerleri ağır gelmesin.
Profine - ben baya kullandım; taze ve un olarak et oranı güzel sayılır. pirinç oranları biraz yüksek. Fiyat performans olarak güzel mama.

Ben 2 kedim oldugu ve zamlardan dolayı golosi kullanmaya başladım, fiyatına göre oldukca güzel mama. tabi sizin bütçeniz yüksek oldugu için listeye eklemeye gerek yok.

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Yok yok fiyat degil icerik temiz olsun uygun da olsa yüksek fiyat da olsa.. Yüksek fiyat olup çok kötü mamalar da var isim yapmış olanlar biliyorsunuzdur. Detaylı açıkladınız çok sağ olun

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar konuyu açtığımda sormayı unuttum sokak kedileri icin 15 kiloluk mito alıyorum. Firma ismi belirtmemem gerekiyor sanırım o yüzden yazmadım ama direkt fabrika çıkışı taze geliyor. Yine mitodan devam etsem olur mu başka öneriniz var mı ? @Gülce @Tevfik @Arndiol @Sinemelawen

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Mito da çok fazla un var, hatta buğday unu ve pirinç %50 ye yakın. Sindirim acısından pek beğenmiyorum ben.
200 tl civarı olmuş 15 kilosu. Aynı paraya myctic alabilirsiniz, içeriği daha güzel