Yavru Kopek Evde Bırakılır Mı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Barisntnl

Hayvansever
Kopek Dostu
merhaba 1.5 aylık bir kopeğim var çitlerinden çıkmak istediğinde hep ağlıyor yarın sabah 2 saatliğine bir yere gitmem gerekiyor ama evde tek bırakmaktan korkuyorum bıraksam kopeğim açısından herhangi bir sıkıntı olur mu

Çözüm
merhaba 1.5 aylık bir kopeğim var çitlerinden çıkmak istediğinde hep ağlıyor yarın sabah 2 saatliğine bir yere gitmem gerekiyor ama evde tek bırakmaktan korkuyorum bıraksam kopeğim açısından herhangi bir sıkıntı olur mu
Merhaba yavru olmasaydı 2 saatten sorun olmaz ancak bunun öncesinde alıştırma yapsaydınız keşke. Atıyorum ilk gün 15dk, sonraki gün yarım saat, sonraki gün 1 saat gibi ona güven verecek şekilde yanlız bırakmaya alıştırabilirdiniz. Ama 1.5 aylık olması problem olabilir. Güvenli bir oda varsa, yaramazlık yapıp üstüne bişey düşürecek eşya gibi şeyler yoksa ve biyere girip sıkışabilecek gibi problemler yoksa bırakabilirsiniz. Kalacak yer tüm olumsuzluklardan uzaksa bırakabilirsiniz, emanet edecek birini bulursanız...

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba yavru olmasaydı 2 saatten sorun olmaz ancak bunun öncesinde alıştırma yapsaydınız keşke. Atıyorum ilk gün 15dk, sonraki gün yarım saat, sonraki gün 1 saat gibi ona güven verecek şekilde yanlız bırakmaya alıştırabilirdiniz. Ama 1.5 aylık olması problem olabilir. Güvenli bir oda varsa, yaramazlık yapıp üstüne bişey düşürecek eşya gibi şeyler yoksa ve biyere girip sıkışabilecek gibi problemler yoksa bırakabilirsiniz. Kalacak yer tüm olumsuzluklardan uzaksa bırakabilirsiniz, emanet edecek birini bulursanız daha iyi olur. Yaşı çok küçük :)

Çözüm