Yavru Kedim Kusuyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

alpagut34

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar yavru kedi sahiplendim 2 aylık ,dün veterinere götürdük sadece iç parazit hapı verdi evimize döndük 4-5 saat sonra kustu bugun ise akşam saatlerinde tekrar kustu neyden kaynaklanıyordur yardımcı olabilir mısınız ? Önceki sahibi royal canin kitten mamayı kullanıyordu bende aynı mamanın babycat i ni aldım mamadan mı kaynaklıdır yoksa haptan mı kaynakladır yardımcı olursanız sevinirim

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhabalar yavru kedi sahiplendim 2 aylık ,dün veterinere götürdük sadece iç parazit hapı verdi evimize döndük 4-5 saat sonra kustu bugun ise akşam saatlerinde tekrar kustu neyden kaynaklanıyordur yardımcı olabilir mısınız ? Önceki sahibi royal canin kitten mamayı kullanıyordu bende aynı mamanın babycat i ni aldım mamadan mı kaynaklıdır yoksa haptan mı kaynakladır yardımcı olursanız sevinirim

Bu durumu veterinere ilettiniz mi? İç parazit hapının böyle bir etkisi varsa sorunun kaynağının hap olmadığından emin olduktan sonra mama ile ilgili sorulara geçebiliriz. Eğer haptan değilse kediler için hipoalerjenik mamalardan alabilirsiniz, bunun için alerjen maddeden kaynaklandığına emin olmak lazım.

Son düzenleme:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
eğer kedinin kilosu yeterli değil ise ilaç agır gelirse vs. kusabiliyor. genel olarak problem olan birşey değil kücük kedilere agır gelebiliyor bazen.
bu kusma devam ederse mutlaka veterinere götürün durumu anlatın.

mamadan olacagını sanmıyorum, alerjik bir durumu yok ise (tüy dökülmesi vs) parazit hapından kaynaklıdır.

agırlıgı kaç?