Yavru kedim bensiz duramıyor ne yapabilirim?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@mayuked, tanıtımdan dolayı teşekkür ederim :)

Çiş konusunda olabildiğince kumun üzerinde durdurmaya çalışın derim, kumu tanıdığı vakit çişini, kakasını nereye yapacağını iyi bilir. Bir de yeni geldiğinden dolayı aşırı heyecanlı ve stresli olup korkabilirde, bu nedenle yapabilir.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Yaş mamaya fazla alistirmayin. Kuru mama ve yaş mama karışımı verin yavaş yavaş kuru mamaya alışsın. Yoksa ilerde ciddi sağlık sorunlari çıkabilir.
Aşılarını ihmal etmeyin.
Kedi malti, vitamini ve çimi öneririm. Ben şahsen gimcatin ürünlerini kullanıyorum.
Maması kaliteli olsun ki ilerde sağlık sorunları yaşamayın.

mayuked

Hayvansever
Kedi Dostu
Yaş mamaya fazla alistirmayin. Kuru mama ve yaş mama karışımı verin yavaş yavaş kuru mamaya alışsın. Yoksa ilerde ciddi sağlık sorunlari çıkabilir.
Aşılarını ihmal etmeyin.
Kedi malti, vitamini ve çimi öneririm. Ben şahsen gimcatin ürünlerini kullanıyorum.
Maması kaliteli olsun ki ilerde sağlık sorunları yaşamayın.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. :) Evet alışsın diye kuru mamayla karıştırıp veriyorum ama hiç yemedi. Alışır herhalde...

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
bizimkide öyleydi ilk başta, sonrasında suratına bakmıyorlar :D

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu konuda @arn sonuna kadar haklı :D Kuzenimin yanından ayrılmazdı kedisi tüm gün dibinde geziyordu, sevsin diye ne şebeklikler yapıyordu. Tabii büyümeye bir başladı canı istediği zaman sevdirmeye karar verdi :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hele ikinci kediyi almak gibi birşey yaparsanız yüzünüze bakmıyorlar.
önceden yaş mama kabını görünce şirinlikler yapan kedim öteki ile organize olmus kabı koyacağım yere geçip getirmemi bekliyorlar birde yüzüme bakıp bakıp yalanıyorlar.

o nedenle sizsiz duramıyor ise iyice sevin mıncıklayın.

benim hanımın üstünden inmiyorlar sevdirmeseler bile, ama bana gelince "baba bana mama vir, baba bana su vir, baba gel seni tırmalayak" modundalar.

mayuked

Hayvansever
Kedi Dostu
O zaman kendimi böyle avutayım ve kedim çok sevgi dolu olduğu için şükredeyim. 😀 Gerçi günden güne bana daha az ihtiyaç duymaya başladı umarım tamamen bitmezz...😄