Yavru Kedi Sahiplendim Bakımı İçin Yardım Eder Misiniz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miyaannesi

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavru kedi sahiplendim. Başlangıç için hangi malzemelere ihtiyacım var? Hangi marka mama önerirsiniz?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, öncelikle sitemize hoş geldiniz. Yavru kedinizin fotoğrafı var mı? Sizden rica etsem fotoğrafını ekleyebilir misiniz? Kaç aylık yavru kediniz?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Öğrenmek istediklerinizi ve bütçe sınırınızı yazarsanız çok daha rahat yardımcı olabiliriz :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miyaannesi, kedi kumunu ince olandan alın. Zira kalın olan kumlar, topaklanma yapmıyor kolay kolay.
Yavru kedi maması alacaksınız. Genelde somonlu veya etli tercih edin. Tavuklu mamalar bir süre sonra alerji yapıyor.
Kedi kumu kabı, kapalı almanızda fayda var.
Oyuncak alabilirsiniz, ilgisini çekecek şeyler.
Mama ve su kaplarini alüminyum veya metal alın.
Mama ve su yanyana olmamalı. Rahatsız oluyorlar.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çekilişe katılıp, kazanma gibi bir durumunuz olursa eğer kazanan kişinin isteğine göre dilediği mamayı gönderebiliyoruz.

Değişmeyen tek şey; kilogramı ve markasıdır. Onun haricinde kuzu etli, somon balıklı veya yavru kedi maması gibi şeylere takılmasın kimse.

Yeş

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavru kediniz kaç aylık acaba? Eğer hala anne sütü alması gerekecek kadar küçükse bakımı ayrıca önem taşıyor...

Yeş

Hayvansever
Kedi Dostu
Mama ve su kabı olarak yer kaplamasın diye bitişik satılanlar var, onlardan almanızı tavsiye etmem. Benim kedilerden biri sürekli yerken mamasını suya düşürüp kirletip sonra da temizleyene kadar o suyu içmiyor 🤦🏻‍♀️

efealtınoluk

Hayvansever
Kedi Dostu
kapalı wc kabı kullanma derim benim kedim de daha yavru başlarda çok korkuyordu içine girmiyor. Üstünü açarsan alışana kadar çok daha iyi olur senin için

Axperload

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence kaliteli mamadan ziyade evde kendin kedin için daha sağlıklı ve bol vitamin,minarel ve kalsiyumlu mama yapmanı öneririm. Kum için rahat hissedebileceği sakin bir yer yeterli. Gerisi zaten zamanla oturuyor

zeynep58

Hayvansever
Kedi Dostu
aşılarını ihmal etmeyin en önemlisi bu. mama konusunda kesinlikle kaliteli mama tercih edin yavru kediler için genelde royal canin kitten kullanılıyor.