Yavru kedi hiperaktifligi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Johnwick

Hayvansever
Kedi Dostu
Yaklaşık 2 buçuk aylık. Yerinde durmayan oyuncu kedim var. Sadece uyku anında sevebiliyorum yatağıma gelip yanımda uyuyor.

Gün içinde ya uyuyo ya da oyun oynuyor zaten. Sevdirmiyo ısırmaya çalışıyor elimi sürekli. Dişleri kaşınıyor sanırım. Beni sevdiğini biliyorum uyku zamanı mırliyor sürtünüp.

Ne zaman sevebilicem ben bu arkadaşı rahatça.? Ne zaman sakinlesir ve ısırmayi bırakır? Bu arada alismasin diye elimle oynatmiyorum uyarıyorum arada yanlışlıkla yaparsa

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Genel de kızgınlık dönemine girene kadar oyuncu ve asi oluyorlar :)

Kızgınlık dönemine girdiklerinde de, kızgın ve asi oluyorlar :) Kedinizi kısırlaştırmayı düşünüyor musunuz? Yoksa yavru almayı mı hedefliyorsunuz ilerleyen zamanlardaki planınız nedir? Öğrenebilir miyim?:unsure:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yaşı ilerledikçe daha sakin bir kedi olur daha rahat yaklaşabilirsiniz. Eğer karakteri gereği sevdirmiyorsa onun pek bir çözümü yok maalesef, böyle kabul edeceksiniz :)

Johnwick

Hayvansever
Kedi Dostu
Genel de kızgınlık dönemine girene kadar oyuncu ve asi oluyorlar :)

Kızgınlık dönemine girdiklerinde de, kızgın ve asi oluyorlar :) Kedinizi kısırlaştırmayı düşünüyor musunuz? Yoksa yavru almayı mı hedefliyorsunuz ilerleyen zamanlardaki planınız nedir? Öğrenebilir miyim?:unsure:
Kisirlastirmayi düşünüyorum 😶. En erken kaç aylıkken yapmalıyım acaba

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Karakteri 1 yaşına kadar oturur. Zamanla birbirinizi tanıyarak öğrenirsiniz kesin bir vakit veremem :)