Yarışma mı Yapalım? Çekiliş Mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanlar sitemizin kıymetli aile bireyleri,

Aktifliğimiz gün güne artmaktadır ve güzel bir yarışma/çekiliş yapalım diyorum, ne dersiniz? Sizden ricam şu şekilde olursa çok mutlu olurum. Çekiliş yapalım, çünkü... - Yarışma yapalım, çünkü... diye devam edip fikirlerinizi beyân ettiğiniz vakit duruma göre bir karar verelim diyorum.

Her düşünceye sonsuz saygım var, eğer belirtirseniz çok mutlu olurum.

Saygılarımla
Tevfik AKTUNÇ

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
2sininde handikapları var.

Çekiliş yaparsanız; 5-10 mesaj sayısı olan üye kuralı az gelir, ilan tarihinden önce üye olmuş en az 50 mesajı / 2 konusu olan üyeleri işin içine katarsanız haksızlık olmaz diye düşünüyorum.

Yarışmada ise sadece yarışma ilan tarihinden önce üye olan kişileri değerlendirmeniz yeter.

Şahsi fikrim yarışma olması. En azından ortaya bir emek cıkmış olur ve bu emeğin karşılığı bir hediye/ödül verilmiş olur.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, daha önceki yarışmalarımızda evinde veya sokakta yaşayan hayvanınla ilgili hikayeni anlat, en çok tepkiyi (beğeni vs.) aldığında ödül gönderiyorduk. Bunun için alternatif bir fikriniz var mı acaba?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
ah ah o yarışmaya katılamamıştım; şimdi olsa yeni veletimin hikayesini anlatırdım. :)

Hayvan sahibine benzer konsepti ile hayvanı ve kendisinin benzer bir poz kıyafet vs. ile görselli bir yarışma olabilir ancak bazı üyeler kendilerini göstermek istemeyebilir.

Hali hazırda yılbaşı geldiği için Noel Temalı hayvan / foto yarışması düzenleyebilirsiniz.

"Sokak hayvanları için ne yaptım" temalı hikayeli ve görselli bir mini öykü ile hem gerçekten sokak hayvanlarına destek veren kişilere hediye verilmiş olur hemde diğer üyelere de "neler yapılabilir" anlamında bilgilendirme yapmış olursunuz.

Bilemedim.

Ben daha cok yazı vs. değil de görsel unsurlu şeyleri seviyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, aslında senin de dediğin gibi hocam, örneğin: sokak hayvanlarını beslerken bir kağıda hayvanlar nokta net yazıp fotoğraf çekse ve onu bizimle paylaşsa, direkt yarışmaya katılım sağlasa. Tabii o an duygu ve düşüncelerini de bizlerle paylaşsa. Bu mantıklı olabilir, yılbaşı gelmeden yarışmamızı düzenleriz, yılbaşından hemen sonrada hediyeyi sahibine göndeririz? :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence gayet güzel.

Ama yarışma süresini uzun tutun bence böyle bir konsept yapılır ise.

Malum sokağa cıkma yasagı, home office derken cogumuz haftada 2 gün evden cıkıyoruz :D haftasonları vs. de evdeyiz zaten yasak cıkmak.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, yılbaşından bayağı önce yaparız, yılbaşında veya sonrasında yarışmayı kazanan belli olur ve gönderimi sağlarız :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Bence güzel bir yarışma olabilir, bir kağıda hayvanlar.net yazıp evinde veya sokağında beslediği kedisi ile fotoğrafını çekip hikayesini anlatabilir, ben hikaye anlatımlarında çok mutlu oluyorum, bazen duygulanıyorum fakat mutlulukla bitmesi aşırı güzel oluyor 🙈

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle yarışma olsun isterim hem daha eğlenceli hem de insanlar kazanan kişileri anında görüyor :)