Yardımınıza ihtiyacımız var :)

birmuhendislikogrencisi

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
30 Ocak 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Ankara
Merhabalar herkese,
4. sınıf Elektrik ve Elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Mezun olabilmek için üzerinde çalıştığımız bitirme projesinde kullanmak için kedi fotoğraflarına ihtiyacımız var ve ne yazık ki internette herkese açık veri kümesi bulamadık. Sizden ricamız kedilerinizin videolarını paylaşarak bize yardımcı olmanız.

Projeden biraz daha bahsedeyim. Amacımız bir kedi yaklaştığında, kediyi, aldığı görüntülere bakarak diğerlerinden ayırıp tanıyan, kendine özel diyetine göre besleyen bir alet yapmak. Bunun için belli bir kediye ait en az 9 farklı açıdan fotoğraf gerekli. (Ekteki görseldeki gibi.)

Kendimiz denerken fotoğraf çekmektense video çekmenin daha kolay olduğunu fark ettik. Siz de bizlere, bu açılardan kareler içeren videolar çekip gönderebilirseniz çok mutlu oluruz. Videolarda ses önemsiz.
Ama siz söylediklerimize uysun uymasın herhangi bir kedi videosu gönderebilirseniz çok seviniriz. Kedinizin farklı zamanlarda çekilmiş her türlü görüntüsü işe yarar olacaktır.:)

İsterseniz buradan mesaj olarak, isterseniz mail adresimize ********* videoları gönderebilir, soru sorabilirsiniz. Kedinizin adını eklemeyi lütfen unutmayın 😊

Destekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.☺

cat.jpeg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular