Yalnız uyuyan kedi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba bebeğim Çakıl benimle aynı odada kalıyor. Gece boyunca odamın ve banyonun kapısı hep açıl. Tuvaleti banyoda. Yani ihtiyaçlarını karşılayabiliyor gece boyunca. Yatağına yatırınca yatıyor ama gece uyanınca üstüme çıkıp uyuyor ya da uyumazsa yatak zıp zıp geziyor yani pek uyutmuyor. Canı sağolsun tabii ama biraz uyumak lazım 😅 Ben başka odaya geçsem Çakıl odada tek kalsa sizce nasıl olur?

Kullanılmıyor

Hayvansever
Alısma sürecinde burnunuzdan getirebilir 😁 ya da hıc alısmaz.Kapalı kapıları pek sevmiyorlar malum,gece yatmadan önce oynatın yorulsun baya sızar kalır :devilish:😁

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Henüz yavru olduğundan aynı odada farklı yerlerde yatırmaya alıştırmanız için harika bir zaman :). Ona da yatabileceği bir yer hazırlayıp yatağınızın yanına koyun derim. Odada rahat edebileceği koltuk vs. varsa ona da alıştırabilirsiniz. Yetişkinlik dönemine kadar geceleri normalden daha az uyuyup ilgi isteyebilirler.

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Alısma sürecinde burnunuzdan getirebilir 😁 ya da hıc alısmaz.Kapalı kapıları pek sevmiyorlar malum,gece yatmadan önce oynatın yorulsun baya sızar kalır :devilish:😁
Yattığı odanın kapısı açık,banyo kapısı açık arada uzun koridor var. Diğer kapılar kapalı olacak ve evet kapalı kapıları görünce miyavvvv miyavvv 😂 deli gibi oyun oynuyor ordan oraya zıplayıp sonra bi anda düşüp uyuyor ama saat 3-4 gibi yine oyun istiyor 🤦🏻‍♀️

CerenSSZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Henüz yavru olduğundan aynı odada farklı yerlerde yatırmaya alıştırmanız için harika bir zaman :). Ona da yatabileceği bir yer hazırlayıp yatağınızın yanına koyun derim. Odada rahat edebileceği koltuk vs. varsa ona da alıştırabilirsiniz. Yetişkinlik dönemine kadar geceleri normalden daha az uyuyup ilgi isteyebilirler.
Bir buçuk haftadır aynı odada kalıyoruz. Taşıma çantasından yatak yaptım ve gündüz horul horul uyuyor gecede ben oraya koyunca yatağında uyuyor ama uyanır uyanmaz gelip kafamda zıplıyor 😂 ben iyice yatağına alıştırmaya çalışıyım yoksa uyutmayacak beni 🤦🏻‍♀️

Kullanılmıyor

Hayvansever
valla kücükken farklı bi karakterleri oluyor sonra cok özlüyor insan :( gerci büyüdüklerinde de deliler bizimki vik vik sesleri eşliğinde geceleri kuş misali ötüyor mesela 😁 😁