Yaklaşık 3 Gündür Hasta Yatıyordum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba sevgili hayvanseverler, yaklaşık 3 gündür ağır derece hastaydım desem yeridir. Haftaiçinde yurt dışına kargo göndermek için dışarı çıktım, tramvaydan indim yağmur bir başladı, bir türlü dinmek bilmedi. Mecbur çıkacaksın ve bu kargoyu teslim edeceksin dedim, yağmurun altında PTT şubesine gidene kadar sırılsıklam oldum desem yeridir. Daha sonra orada işlemlerimi hallettikten sonra tramvay'a yeniden bindim, bu sefer terleme başladım (tabii hasta olacağımı düşünemiyorum).

Eve geldikten sonra duşa girip, çıktıktan sonra kapri ve kısa kollu ile dışarı çıktım arkadaşların yanına. Bilenler bilir Kayseri'de gündüzleri insan yanar (eğer yağmur olmazsa), geceleri de tam tersi soğuktan donarsın. O gün gece de geç geldim (01:00). Tam anlamıyla şifayı kaptım diyebilirim...

Çarşamba günü gece rahatsızlanmaya başladım, dün gece de acillik oldum. Ben soğuktan donuyorum diyorum, içerisi çok sıcak diyorlar üzerimde yorgan ve battaniye olmasına rağmen üşüyordum. Direkt hastaneye getirdiler, doktor bir baktı 39.7 ateşim çıktı, hemen üzerindekileri çıkartın dedi. Serum, iğne ve hap üçlüsü ile bugün az-biraz kendimi toparladım sayılır. İnsan ergenlik döneminde ağır kavgalar edebilir, ben de ettim hatta ve hatta 8 kişiden sıkı dayakta yemiştim tek başıma ama inanın bana o dayak bu hastalığın yanında hikaye kalıyordu.

Sizlere yaşadığım 3 günlük hastalığımı güzel bir samimiyetle anlatmak istedim. Yeniden siteyle sağlam bir şekilde ilgileneceğim, yeni çekilişler, yeni hediyeler yolda. Sadece ailemizden kopmayın yeterlidir.

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
Geçmiş olsun. Nemli vücut soğuğu direk çeker. Dikkat etmekte fayda var. Ayrıca sitenizi çok beğendim. Çok güzel bi teması var.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ofurkanak, çok teşekkür ederim değerli yorumunuzdan dolayı. Hâlen ağrısını çekiyorum inanın ve site için birşeyler yapmaya çalışıyorum. Sağ boğazım kaldı sadece eğer orası da açılırsa iyi olacağım sanırım. Elimizden geldiği kadar en özel ve güzel bir şekilde yapmaya çalıştık sitemizi, ilerleyen zamanlarda çok daha güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik hocam çok geçmiş olsun. Aman bu havalara dikkat. Malum mevsimler kaydı, şu an ilkbahari yaşıyoruz. İnşallah 6 temmuzda hava güzel olur, arkadaşın düğünü var ona geleceğiz kısmetse...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sinemelawen, çok teşekkür ederim hocam, Kayseri’ye mi geleceksiniz 6 temmuzda?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sinemelawen, inşallah hocam, kısmet olursa çay-kahve ikram edebilirim ailenizle birlikte. Şehir dışından veya aynı şehirde olduğum kişi dahi olsa misafirleri severim ben

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, çok sağolun hocam. Muhtemelen günü birlik geleceğiz hayırlısı diyelim :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sinemelawen, tamamdır hocam hayırlısı ile gelirsiniz inşallah, site üzerinden ne zaman yazarsanız ulaşabilirsiniz.