(VİDEOLU)Arkadaşlar bu küçük arkadaşımızın neyi var?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Yunus123

Hayvansever
Kedi Dostu
Dükkan önünde doğduğundan beri beslediğimiz yavru kedimiz 1 haftadır artan denge kurma problemi var gittikçe artıyor 2 gün önce eve getirdim dışarda dursa ihtiyaçlarını karşılayamamasından ötürü.4 gün önce veterinere götürdüm enfeksiyon olabileceğini söyledi iğne yaptı 2 gün öncede iyice denge kurmakta zorlanınca eve getirdim dün tekrar veterinere götürdüm çocuk felciyle ilgili bir şeyden bahsetti kortizona başladık daha önce başına böyle bir sıkıntı gelipte tedavisini bulan varmı ???? VİDEO 2 GÜN ÖNCEKİ HALİ ŞİMDİ DAHA ZOR YÜRÜYOR. HEMEN YUVARLANIYOR

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bana sol arka bacağında bir sıkıntı var gibi geldi. En kısa sürede farklı bir veteriner varsa götürülmeli.
Ama bacak değil de dediğiniz gibi denge problemi var ya. Test falan yapmadı mı veteriner ?

Yunus123

Hayvansever
Kedi Dostu
Bana sol arka bacağında bir sıkıntı var gibi geldi. En kısa sürede farklı bir veteriner varsa götürülmeli.
Ama bacak değil de dediğiniz gibi denge problemi var ya. Test falan yapmadı mı veteriner ?
yok bulunduğum şehirde kapsamlı araştırma yapılmıyor malesef.şuan kendim görmeye çalışıyor ihtiyaçlarını iştahı yerinde su içmiyor şırıngayla veriyorum kuma flan gidebiliyor zorlada olsa ama kortizon inşallah işe yararda ilerleme olmaz .

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ya her şey olabilir sonuçta sokak kedisi. Fip bile olabilir çünkü fip'in türleri var nörolojik fip deniyor sanırım vücutlarını kontrol edemiyorlar.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Araba çarpması sonucu da beyninde hasar oluşmuş olabilir. Detaylı muayene yapmadan bir şey söylemek mümkün değil maalesef.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
GS44 adlı ilaç kediye 84 gün boyunca düzenli olarak uygulanması gereken çok pahalı bir tedavi yöntemi, Türkiye şartlarında bu ilacın karşılanması oldukça zor ancak kullanıldığında ciddi fayda sağlanıyor.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
84 günden sonra da devam ediliyor diye biliyorum. Kontrol süreci falan var. İnstagram'da çok görüyorum bağış yaparak toplamaya çalışıyorlar.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Kortizon ağır gelmiş olabilir, kaza geçirmiş olabilir. Gulcenin dediği gibi detaylı muayene, ultrason, röntgen vs çekilmeden bunu öğrenmek ne yazık ki mümkün değil. İmkanınız varsa başka bir yere götürün. Durumu ciddi görünüyor.

Yunus123

Hayvansever
Kedi Dostu
GS44 adlı ilaç kediye 84 gün boyunca düzenli olarak uygulanması gereken çok pahalı bir tedavi yöntemi, Türkiye şartlarında bu ilacın karşılanması oldukça zor ancak kullanıldığında ciddi fayda sağlanıyor.
Eskişehir bana çok yakın bu gün oraya götürmeyi düşünüyorum nuhun gemisi vet kliniği nasıl?