İstek Veterinerler ve Petshoplar Hakkında Forum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevgili yönetim kadrosu ve güzel üyeler, bugün aklıma gelen şey şu oldu; forumumuz içerisinde veterinerler ve petshoplar hakkında bilgi paylaşacağımız, eleştiri yapabileceğimiz, gerekirse o firmadan memnun kaldığımızı dile getireceğimiz bir forum açabilir misiniz?

aklıma gelenin mantıklı olduğunu düşünüyorum sizce böyle bir şey güzel olmaz mı? insanlar evcil dostunu veya sokakta yardıma muhtaç hissettiği dostunu veterinere götürceği vakit hangisi daha iyi böylelikle de bilgi edinmiş olur. aynı zamanda petshoplar içinde öyle, bir gerçekten vazgeçemeyiz dostlarımıza acil durumda da olsa alacağımız yiyecekleri genelde petshoplardan alıyoruz. kesinlikle hayvan satışına karşıyım, fakat ürün eleştirileri hakkında bilgiler paylaşabiliriz diye düşünüyorum.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray çok teşekkür ederim, ilerleyen zamanlarda belki moderatör olabilirim. bende isterim açıkçası elimden gelen desteği sağlamak istiyorum bu foruma, gerçekten aile olacağımıza inanıyorum burada.

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
Baya faydalı bir konu olur.En azından veteriner aşı ücreti ne kadar onu öğreniriz.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Baya faydalı bir konu olur.En azından veteriner aşı ücreti ne kadar onu öğreniriz.

ali bey bence veteriner hekimlere ve petshop sahiplerine dair tüm bilgileri paylaşabiliriz çok daha mantıklı olur. bir diğer alışveriş yapacak kişi veya öneri alacak kişiye fayda sağlamış oluruz diye düşünüyorum

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Gerçekten güzel düşünülmüş, bir fikir tebrikler, bencede açılması gereken bir kategori.

Saygılar.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
tevfik bey'in ilgileneceğini düşünüyorum forum kategorilerini oluşturma konusunda :)

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
ali bey bence veteriner hekimlere ve petshop sahiplerine dair tüm bilgileri paylaşabiliriz çok daha mantıklı olur. bir diğer alışveriş yapacak kişi veya öneri alacak kişiye fayda sağlamış oluruz diye düşünüyorum
Bakicaz umarım dediğiniz gibi olur.Pet shop olarak online takılıyorum.ihtiyacim olan malzemeleri sitelerden daha uyguna alıyorum. Veteriner konusunda ise baya araştırma yaptım Kayseri'de şükür kafama göre bir yer buldum Reklam olmasın veya diğer yerlere haksızlık olmasın diye isim vermiyorum ihtiyacı olana özelden yazabilirim.İlk ismi ben vermeyim dedim😁

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bakicaz umarım dediğiniz gibi olur.Pet shop olarak online takılıyorum.ihtiyacim olan malzemeleri sitelerden daha uyguna alıyorum. Veteriner konusunda ise baya araştırma yaptım Kayseri'de şükür kafama göre bir yer buldum Reklam olmasın veya diğer yerlere haksızlık olmasın diye isim vermiyorum ihtiyacı olana özelden yazabilirim.İlk ismi ben vermeyim dedim😁

Sorun yok hocam isim verebilirsiniz zaten veterinerler kategorisini oluşturduğum zaman herkes açık ve net şekilde veterinerini yazacak :)

Ttggcee

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner kliniklerinin aşı ücretleri taban ve tavan fiyat listesi bulundukları şehirdeki hekim odaları belirler bence kıyaslamak yanlış olur gibi geliyo

destanhbf

Hayvansever
konu güzel. lakin bunla alakalı başlık açıldığında veterinerler ile alakalı görüşlerimizi belirtirken eleştiri yapılacağında kanıt ile eldeki veri ve belgeler eşliğinde yapılmasına dikkat edelim dostlarım. hani olur da o veterinere giden ve memnun olan birisi çıkar da bu foruma üye olan biri olur aynı esnada yapılan yorumu ilgili yere anlatır. bu işin bir de yasal boyutu var. neticede bir isim verilecek. o insanın müşterileri yani biz hayvan severler o yorumlardan etkilenip belki gitmeyeceğiz ve o veterinerin işi azalacak. haliyle işi yasal boyuta dökmek isteyecek. bu tarz durumlarda sıkıntı yaşanmaması adına isim verdiğiniz yerle yaşadığınız sıkıntıyı belgelendirerek belirtirseniz hem sizin hem site yönetiminin başı ağrımaz. başımıza geldi bir defa. o nedenle bir başkası daha yaşamasın. sevgiler saygılar. 👋

destanhbf

Hayvansever
Veteriner kliniklerinin aşı ücretleri taban ve tavan fiyat listesi bulundukları şehirdeki hekim odaları belirler bence kıyaslamak yanlış olur gibi geliyo
evet bu konuda o bulunan ildeki veterinerlerin aşı fiyatları genelde sabittir. zaten ucuza yapan olduğunda otomatik olarak bu durum hemen yayılıyor. hayvan sahipleri uygun olan yere gidiyor. sonra gelen giden azaldığını fark eden veteriner araştırdığında diğer tarafın fiyatları ucuz yaptığı anlaşıldığında ki bulunduğum yerde tam da böyle bir sorun yaşanmış zamanında. hem o veterinere genel anlamda sorun çıkarıyorlar hemde çekemiyorlar. ben bu mesleği icra edenlerde bu durumla çok defa karşılaştım. ve şu an bulunduğum ilçede her yerde aşı fiyatı standart. sadece kuduz aşısını ilçe tarımdan gidip 2.5 tl karşılığında yaptırabilirsiniz. karnesi yoksa karnesini de oradan yanlış hatırlamıyorsam 5. yada 10 tl gibi bir fiyata çıkarabilirsiniz. aynı şeyi veterinere gidip yaparsanız en az 150 tl tutar. başlangıç aşamasında ilçe tarımda bu işlemi kuduz aşısı ve karne toplam 10 15 tl ye halledebilirsiniz. diğerlerini yapmıyorlar malesef. ama en azından bunu yaptırabilirsiniz. saygılar sevgiler.