veteriner kurbani olmak - göz etrafinda sararma

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

denizssak

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba ben sanirim veteriner kurbani oldum kedilerde kulak kenarlarinda boşluk gibi bir kepçe varmiş ben birden bu kepçeyi görüp telaşlanip veterinere gittim , önceki fotolarla karşılastirdigimda 1 seneki , kulak kepçesinin normal oldugunu gördüm bana orta kulak iltahabi oldugunu söyledi bunu 150 tl e satti
453434.jpg

daha sonra 3 gün bu ilaci kullandim , daha sonra kedimin yüz çevresi gözlerinin alti sarardi
5454.jpg

LÜTFEN YARDİM EDİN BU NEYİN SORUNU BU İLACİ KULLANDİKTAN SONRA OLDU BU OLAY , VETERİNERİN İLAC SATMAK İÇİN KURBANİ OLDUM ,

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
BB988FB0-634F-4620-83A1-52BA870B1583.jpeg

Kepçeden kastınız resimdeki mi ? Değilse de normalse eğer zaten veteriner sizi kazıklamış malesef. Bir ilacada 150 tl çok ya.

denizssak

Hayvansever
Kedi Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 4369

Kepçeden kastınız resimdeki mi ? Değilse de normalse eğer zaten veteriner sizi kazıklamış malesef. Bir ilacada 150 tl çok ya.
evet ne yazik ki kepçeden kastım bu , bilerek bana bu ilaci satti , kullandim bu ilaci sonra hasta oldu böyle ahhh ahhhh
madem ürün satacaksin adam neden bana ilaç satiyorsun söyle şu yemi alman gerek de alalım neden yapti bu zulumu ahhh ahh

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
evet ne yazik ki kepçeden kastım bu , bilerek bana bu ilaci satti , kullandim bu ilaci sonra hasta oldu böyle ahhh ahhhh
madem ürün satacaksin adam neden bana ilaç satiyorsun söyle şu yemi alman gerek de alalım neden yapti bu zulumu ahhh ahh
Şaka gibi ya çıldırıcam gitmiş sağlıklı kediye ilaç vermiş. Evet bu tamamen doğal çoğu kedide vardır benim gördüklerimin arasında en azından.

denizssak

Hayvansever
Kedi Dostu
Şaka gibi ya çıldırıcam gitmiş sağlıklı kediye ilaç vermiş. Evet bu tamamen doğal çoğu kedide vardır benim gördüklerimin arasında en azından.
inanin napcagimi bilmiyorum 150 tl verdim bu adama ve üstüne sap sarı bir kedi kaldı , parayi denkleştirirsek gidicem veterinere veya belki kedim stabil hale gelir elim kolum kitlendi

denizssak

Hayvansever
Kedi Dostu
bügün başka veterinere gittim kulaklarina cihazla bakti enfeksiyon felan yok yani baştaki doktor yalan söylemiş olabilir , sanirim oradan virus kaptik napacagimi inan bilmiyorum beklemedeyim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Her zaman dediğim gibi veteriner hekim sonucu almış olduğunuz kötü durumlar neticesinde şikayet hakkınızı kullanabilirsiniz. Aksi hâlde bu işi sadece para için yapan veteriner hekimler çoğalmaya başlıyorlar.