Şikayet Veteriner klinik fiyatları arasında uçurumlar olacak kadar fark olması.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim gittiğim veteriner işinde ehil,vicdan sahibi,muayeneden para almayan,eğer ekstradan bir iş yaparsa serum,ilaç vs gibi sadece onun parasını alan biri,yeri geldimi hayvana parasız bakan vicdan sahibi biri,öyle sizin dediğiniz gibi hekimliğine güvenilmeyen ucuz diye gidilen biri değil,recep ivedik teki psikoloğu izlemişsinizdir,her seansa 150 euro sizin hastalığınız takribi 20 seansda çözülür dedi,onunda çok güzel bir lafı oldu ben sana bu 3000 euro yu verirsem bu hastalığım iyileşmez aksine dahada artar diyordu.

Benim size tavsiyem gelen hastalara bunlardan nasıl para kazanırım gözüyle değil,bunları nasıl kurtarırım diye sevgiyle yaklaşmanız. para tabiki alınacak,sonuçta kira.vergi vs gibi çıktılarınız var.

Son olarak size diyeceğim ,cüzdan ile vicdan arasında kaldığınızda seçiminiz her daim VİCDANDAN yana olsun.

mevlutunal

Yeni Üye
Benim gittiğim veteriner işinde ehil,vicdan sahibi,muayeneden para almayan,eğer ekstradan bir iş yaparsa serum,ilaç vs gibi sadece onun parasını alan biri,yeri geldimi hayvana parasız bakan vicdan sahibi biri,öyle sizin dediğiniz gibi hekimliğine güvenilmeyen ucuz diye gidilen biri değil,recep ivedik teki psikoloğu izlemişsinizdir,her seansa 150 euro sizin hastalığınız takribi 20 seansda çözülür dedi,onunda çok güzel bir lafı oldu ben sana bu 3000 euro yu verirsem bu hastalığım iyileşmez aksine dahada artar diyordu.

Benim size tavsiyem gelen hastalara bunlardan nasıl para kazanırım gözüyle değil,bunları nasıl kurtarırım diye sevgiyle yaklaşmanız. para tabiki alınacak,sonuçta kira.vergi vs gibi çıktılarınız var.

Son olarak size diyeceğim ,cüzdan ile vicdan arasında kaldığınızda seçiminiz her daim VİCDANDAN yana olsun.
Merak etmeyin vicdanım gayet rahat neler yaptığımı bilmeden benim nasıl birisi olduğum yönünde yorum yapamazsınız. Ayrıca bu mesleği para için yapıyor olsaydım da bu sitede olmazdım sonuçta insanlara yardım amaçlı giriyorum buraya. Bence yorum yapmadan önce yazdıklarınızı tekrar düşünerek yazın ki yazdıklarınız böyle çelişkilerle dolu olmasın. Size iyi günler.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim sözüm tüm meslektaşlarınıza idi,her söylediğim sözü niye üzerinize alınıyorsunuz,yaranızmı var? Bu sitede olmanızın amacı çevre yapmak,müşteri sayınızı çoğaltmak değilmi? Sitedeki mesajlarınızı inceledimde pekde faydalı olmuş gibi görünmüyor.

Her zaman kişinin lafına değil icraatına bakarım,siyasetçilerin seçim zamanlarında etrafa gülücükler saçıp kucaktaki bebek ve çocukları öpme yarışına girip,poz poz fotoğraf çektirdiği gibi, kucağa alınmış hayvan pozları ilede hayvan dostu olunmuyor.

mevlutunal

Yeni Üye
Benim sözüm tüm meslektaşlarınıza idi,her söylediğim sözü niye üzerinize alınıyorsunuz,yaranızmı var? Bu sitede olmanızın amacı çevre yapmak,müşteri sayınızı çoğaltmak değilmi? Sitedeki mesajlarınızı inceledimde pekde faydalı olmuş gibi görünmüyor.

Her zaman kişinin lafına değil icraatına bakarım,siyasetçilerin seçim zamanlarında etrafa gülücükler saçıp kucaktaki bebek ve çocukları öpme yarışına girip,poz poz fotoğraf çektirdiği gibi, kucağa alınmış hayvan pozları ilede hayvan dostu olunmuyor.
Kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilim hele ki sizin gibi yalan konuşan ve bunu iyi bir şeymiş gibi gibi burada söyleyen birine. Buradan çevre yapmak gibi saçma bir düşünceyi de sizden duyuyorum, çevreye ihtiyacım yok çok şükür yeteri derecede yoğunum çevrem de var. Çok merak ediyorsanız girin kendi bölgemdeki sosyal medya hayvan kanallarına sorun oradakilere nasıl birisi olduğumu onlar açıklar, burada size neler yaptığımı kanıtlamak zorunda da değilim. Ben en başta söylediğiniz yalandan dolayı yorum yaptım ama konuyu nerelere çektiniz.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Konuyu nerelere çeken sizsiniz,Kaç mesajdır temcit pilavı gibi bir yalan lafı tutturmuş gidiyorsun,yalanım ne merak ediyorum ???

İyiki veterinere kısırlaştırdığım hayvanı sokak hayvanı demişim BUMUDUR?? Daha geride 6 tane daha var,eş dostun ricalarını saymıyorum.