Tavsiye Üye Ranklarına İsim Öneresinde Bulunabilirsiniz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanseverler, site içerisinde üyelerimize özel rank yaptırmak istiyorum. Bu ranklar nasıl olacak hemen onun açıklamasını yapayım sizlere, örneğin: 250 mesaja gelen üyemize bir isim, 500 mesaja gelen üyemize bir isim, 1000 mesaja gelen bir isim diye gidecek.

Güzel isimlerin aklınıza geleceğini düşünüyorum. Benim aklıma kedi türleri geldi ama sadece kedilere ait platform değiliz sonuçta, geliştirebilmek için sizlerden tavsiye istiyorum. Uzun zaman önce açtığım internet sitemin ranklarını örnek olarak sizlerle paylaşıyorum aşağıda.

forum-ranklari.PNG

Bu ve buna benzer ranklar sitemiz içerisinde daha güzel duracağını düşünüyorum.

Aklınıza gelen her fikri paylaşabilirsiniz, beyin fırtınası yapabiliriz. Paylaştığım görseldeki ranklar ve maskot çok uzun zaman önce bana aitti ve tüm haklarını bir firmaya devir ettim. O nedenle paylaşmış olduğum görsel sadece demo (örnek temsil etmektedir) amaçlıdır.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Bayan yardımcı yönetici olmamış sanki sadece 😀
Şimdi tutup bayan değil kadın demeyeceğim 😂
Onun harici bence güzel olmuş.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, elbette şimdi yapacak olsa grafikerim Kadın Yönetici olurdu :)

Bu sadece demo, yenisini yaptırmak istiyorum ama sırasıyla nasıl bir şey olabilir? Sitemizdeki üyelerimizde Kullanıcı yerine özel ranklar (görseller) olsun istiyorum yukarıdaki demo gibi :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, siyah ve kahve renkleri değil de, böyle daha canlı ve sıcak renkler olsa? Yukarıdaki isimler güzel bence.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, renk tavsiyelerini dahi alabilirim. Açıkçası şu an ranklarla ilgili kafamda hiçbir şey yok, en ufak ışık olması için destek istiyorum :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, üstüne düşünmek lazım. DH de askeri unvanlar kullaniliyor mesela, face'de yeni üye, yazar vs kullanılıyor. Oturup kafa yormak lazım baya buna.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, o yüzden beyin fırtınasına ihtiyacımız var :) İçimden de güzel şeyler çıkartabiliriz, güveniyorum diyorum :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@arn, işte bir kullanıcı gruplarını ayarlayabilsek harika olacakta :D

Ranklar olursa daha şık ve güzel durur diye düşünüyorum. Aynı zamanda mesaj oranına göre yükselmeside iyi olur. Çekiliş veya yarışmalarda X Rank'a sahip olmayan kişi/ler katılım sağlayamaz seçeneğide sunabiliriz ve çekiliş/yarışma katılım süresini uzatabiliriz?