Üniversite veteriner fakülteleri ve kedi kızarıklıkları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Caky

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaslar kedimin 2-3 gundur kulakları, gözleri, gözlerinin üstü kızardı sürekli kaşınıyor ayrıca gözlerinin üstündeki tüyler ve çenesinin altındaki tüyler seyreldi ve seyrelen yerlerde nokta nokta kızarıklıkları var. Veterinere götürdüğüm zaman alerji olmuştur deyip gönderdiler, avcilardaki veterinerlik fakultesine götürmek istiyorum fiyatlar ozel kliniklerle aynımı ve hizmet dahamı iyi dahamı kötü? Bu konular hakında bildiklerinizi yazarsanız çok sevinirm
20190929_223750.jpg

Durum bu biraz ıslak duruyo krem sürdüğümden.

Son düzenleme:

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Maalesef mantara benziyor tedavisi var fakat biraz meşakatli ben ilaç isimleri yazarım kesin çözüm ama siz bulabilir misiniz onu bilmiyorum. Veterineriniz görüp tanı koyduktan sonra konuşalım. Tanı konmadan ilaç ismi söyleme taraftarı değilim. Mantarsa lütfen elizabeth kafalık takın yayılmasın tüm vücuduna. Kaşıyarak hem açıp yara yapabilir. Hemde yalayarak mantar olmayan bölgelere yayabilir. Bir an önce vete gidin.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu arada alerji diyen veterinerin gözüne gözlük götürün işini düzgün yapsın. İşinin ehli iyi bir yere götürün. Veteriner değilim ama aynı durumu yaşadığım için söyleyebilirim ki kediniz mantar ama yine de başka bir vete gidip tedaviye başlamanızı tavsiye ediyorum.

Caky

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu arada alerji diyen veterinerin gözüne gözlük götürün işini düzgün yapsın. İşinin ehli iyi bir yere götürün. Veteriner değilim ama aynı durumu yaşadığım için söyleyebilirim ki kediniz mantar ama yine de başka bir vete gidip tedaviye başlamanızı tavsiye ediyorum.
Bende veterinerimden memnun kalmadığım için böyle bir konu açdım. Üniversite fakültelarine gitmemi tavsiye edermisiniz ?

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende veterinerimden memnun kalmadığım için böyle bir konu açdım. Üniversite fakültelarine gitmemi tavsiye edermisiniz ?
Evet ederim götürebilirsiniz tabi ki ne yaptığınızı merak ediyorum bu arada ben biraz geç girebildim siteye.

Caky

Hayvansever
Kedi Dostu
Evet ederim götürebilirsiniz tabi ki ne yaptığınızı merak ediyorum bu arada ben biraz geç girebildim siteye.
Biraz endişelendim hemen veterenire götürdüm sadece yaraları için bi krem verdi ve kafalık taktı ertesi gün kızarıklık yoktu sadece yara yaptığı yerlerin iyileşmesi uzun sürdü bunun harici kedim gayet iyi.