Uçakla Hayvan Taşıma - Yardım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Maya

Hayvansever
Kemirgen Dostu
kısa süreliğine İran'a gelip bir tavşan edindim. O zamanlar araştırınca onların uçakla taşındığını filan okumuştum ama şimdi Türkiye ye geri gitmek istiyorum ve havayolları (benim bildiklerim) buna yanaşmıyor....
Kızımı çok seviyorum, o benim herşeyim. Çok çaresiz hissediyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Kara yolu ile gitmek çok ama çok tehlikeli bir seçenek. Sağ çıkamaz bu uzun yoldan. Çok çaresiz hissediyorum, lütfen birisi bana yol göstersin.

Ekli dosyalar

• IMG_20220624_181356.jpg
    IMG_20220624_181356.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 11
Çözüm
Buradan anlatmak zor, size başka bir yerden ulaşma şansım var mı? Herhangi bir yer olur. İran da kullandığım numarayı verebilirim isterseniz. WhatsApp veya başka uygulama da fark etmez.
Eklediğiniz fotoğrafı kaldırdım, forumda numara paylaşmak yasak.

Eğer tüm gerekli koşulları sağladığınız halde, havayolu firması evcil hayvanı taşımıyor ise mutlaka bir geçerli bir şartı vardır.
Bu durumda tek çözüm araba ile götürmek oluyor maalesef.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Tek çözümü havayolu ile götürmek oluyor.
Şirketler yanaşmıyor diye bir şey yok, gerekli evrakları toplayıp kafesle görevliye teslim ediyorsunuz. Siz de aynı uçakta gidiyorsunuz.

Görevliler tam olarak ne diyor?

Maya

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Buradan anlatmak zor, size başka bir yerden ulaşma şansım var mı? Herhangi bir yer olur. İran da kullandığım numarayı verebilirim isterseniz. WhatsApp veya başka uygulama da fark etmez.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu

Eğer tüm gerekli koşulları sağladığınız halde, havayolu firması evcil hayvanı taşımıyor ise mutlaka bir geçerli bir şartı vardır.

Çözüm

Maya

Hayvansever
Kemirgen Dostu

3 günlük yol, arabam yok ve otobüs de dayanamaz.....

Diego

Hayvansever
Kopek Dostu
Havayolu şirketlerini tek tek arayıp ulaşın yardımcı olacak bir şirket çıkacaktır . Veterinerden uçakla yolculuk yapılabilir belgesi tarzda şeyler alabileceğinizi ya da veterinerden doğru dozda uyku ilacı alabileceğinizi söyleyebilirsiniz kargo bölümünde gitmesini isteyebilirler bilginiz olsun.

• Beğen
Tepkiler: BZC

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben yurtdışına tavşan getirdim ve bunu karayolu ile yapabildim. Finnair dışında şuan kabine tavşan kabul eden başka şirket yok.