Tp-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Aldım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, yaklaşık 12 yılın sonunda modemimi değiştirme kararı aldım ve yeni modemim olan Tp-Link AC1200 Wireless VDSL/ADSL geçiş sağladım. Media Markt üzerinden aldım modemi ve sağ olsun arkadaşım bayağı destek oldu her konuda.

Modem bayağı hoşuma gitti, sizlerle aşağıda görselinide paylaşacağım. 300 Mbps çok rahat kaldırıyor ve fiber dönüştürücü mevcut, Vdsl için oldukça ideal bir modem. Bugün aradım hızımıda yükselttim bayağı :) Bakalım bir çılgınlık yapıp gidiyorum bu aralar ama hadi bakalım, geçmiş dönemlerde Ftp dizinine dahi dosya gönderirken can çekişiyordu internetim.

Eğer alacak kişi varsa hiç düşünmesin derim, modem oldukça iyi. 10 yıl kadar idare etsin yeter bana, elektronik cihazlarda çok şanslı hissediyorum normal de kendimi ama bakalım inşallah çok gider :)

Görselleri tp-link resmi sitesinden aldım, modem ve modemler hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

AC1200 Wireless VDSLADSL Modem Router (1).jpg

AC1200 Wireless VDSLADSL Modem Router (2).jpg

AC1200 Wireless VDSLADSL Modem Router (3).jpg

AC1200 Wireless VDSLADSL Modem Router (4).jpg

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben de yazın keenetic almıştım. 4 antenli olması gayet süper. Fiber olayına dönüyorsa o daha da iyi.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Superonline fiber modemi kendisi veriyor :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Süperonline bedava verse dahi yine bunu kullanırım 😂 ben hiçbir zaman firmaların verdiği modemi kullanmamıştım.

Tp-link diğer modemin markasıydı ve çok memnundum o nedenle alternatif bir marka düşünmedim dahi :) o değil de Gülce’de banlamak için hazır olda bekliyormuş 😂

sonkedici

Hayvansever
zyxell vmg3312-b10a modemim 3 yıldır yanmayınca

Keenetic Extra DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router​

aldım. oldukça opsiyonel bi kullanımı var. android uygulamasıyla modeme her yerden erişebiliyorum. Keşke keenetic alsaydın :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sonkedici, bunda da var uygulama ile erişim :) 2.4 ghz ve 5 ghz olarak ikiye böldüm modemi. İstediğim zaman açıyor, istediğim zaman kapatıyorum o çok iyi oldu :)

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@sonkedici, aynen ben de yazın 450 e almıştım bu modeli. Şimdi kaç paradır acaba 😂