Tozumayan kedi kumu Hk.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

önder

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar. Kedimiz için tozumayan kedi kumu önerisine ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum...

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@önder, bey merhabalar aslında aşağıdaki linkte @arn bir konu açmıştı sizin işinize yarar mı? Yoksa yeni bir öneride bulunabilirler?

Arn açtığı konu:

önder

Hayvansever
Kedi Dostu
@Begüm,Hanım teşekkür ederim. Denemekten bi zarar gelmez olmazsa deneyeyim🖐️

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@önder, buldunuz mu aradığınız kedi kumunu? Eğer bulursanız lütfen burada da deneyimlerinizi paylaşın insanlar faydalansınlar...

önder

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayır @Gizem,hanım henüz daha bulamadım. Şu an temiz mama'dan aldığım micho kedi kumunu kullanmaktayım. Aslında kötü hir kum değil ama daha az tozuyan bir kum aramaktayım. @Begüm hanım proline marka denemiştim sonradan aklıma geldi fakat micho'dan daha fazla tozutuyor ne yazikki🥺 Aramaya devam, önerilere hala açığım.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@önder, bu konuda en iyi bilgiyi size @Gülce sunar diye düşünüyorum. Eğer o da sunamazsa kimi önereceğimi bilmiyorum :( dediğim gibi uzun zamandır yoktum maalesef...

önder

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim @Gizem hanım düşünüp mesaj yazmanız bile yeterliydi. @Gülce hanım belki yardımcı olabilir dediğiniz gibi.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@önder, rica ederim lütfen öyle şey mi olur Gülce hanım birçok kişiye yardımcı oluyor tabii bilgisi olduğu hiçbir konuda yardımını esirgemiyor bir de @mevlutunal veteriner hekimimiz var :) yorumlarını ben de çok merak ediyorum açıkçası

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Agrobit, Sanicat, Vancat, Ever clean tozutma yapmıyor diye biliyorum. Bir de @Sinemelawen farklı bir başlıkta Rocat önermişti sanırım, onu da deneyebilirsiniz. :)

önder

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce hanım çok teşekkür ederim bilgiler için. Bende araştırıp denedikten sonra yine burada sizlere bilgi vermekten çok memnun olacağım. Görüşmek üzere...

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Sanicat bir tık yapmiyor evet. En iyisi ever clean ama o da aşırı asiri pahalı maalesef..6lt sini 100+ TL den satıyorlar :(

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, gerçekten haddinden fazla pahalı, 100 lira üzeri nasıl bir paradır... hayvan ürünleri satışı yapanlara diyeceğim tek şey Allah vicdan versin, herkes suçu birbirine atıyor ama kimden kaynaklı belli değil maalesef...

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gizem, aynen öyle. Bir kere indirimde denk geldim hepsiburadadan 60liraya aldım. Kargoda patlatmislar kumu. Yarısı yoktu. Kargocu bildiğin verdi kaçti bakamadık bile. Yoksa direk iade ederdim. 60liraya 30liralik kum kullandım...

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, hepsini söylemiyorum ama o kargo dağıtıcılarının çoğunu özellikle seçmiyorlarsa ben başka bir şey bilmiyorum. Ciddi anlamda seçerek koyuyorlar o dağıtıcıları, kaç defa mama patlattıklarını, kırılmayacak ürünlerimin kırıldığını anlatsam sabaha kadar konuşabilirim sanırım.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gizem, o yüzden artık kumu kesinlikle internetten almıyorum. Veterinerimiz patigross açtı Tokata. Ordan alıyorum her şeyimizi.
İnternet satışları da var. Fiyatları da fena değil :)