Topaklanan Kum?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Sanicat ve smart cat markalarını kullanıyorum 2 senedir fakat bazı paketler kötü çıkıyor memnun değilim. Acaba topaklanmasından memnun kaldığınız kum var mı önerebileceğiniz?

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Nasıl bu marka koku bırakıyor mu son alcgm kumdan mm kalmadim bende

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Vancat deneyebilirim. Denersem paylaşıcam.

Misgene07

Hayvansever
vancat in her kokusunu denedim en çok sabunlu ve bebek pudralısını sevdim. lavantayı da 2 defa kullandım ama üçüncü defa kullanamadım. ilkinde baya beğendim ama 2.sinden sonra tiksindirdi beni. o yüzden sabun ve pudralısı iyi diyorum.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Wc değiştirdik kumu arttırdık mega boy bir wcye geçtim köpek sığar şuan sorunum azaldı gibi.

Şeyma oğuz

Hayvansever
Bentonit kumların hepsi aynı bence. Biz hatayı çiş henüz ıslakken temizleyerek yapıyoruz sanki.

Melike yemen

Hayvansever
Kedi Dostu
Lindocat pudra çok memnunum son zamanlarda abone olduk hem uygun fiyatlı hemde topaklanıyor hemde kokusu parfüm gibi kesinlikle tavsiye ederim zira her türlü kumu denedik bunda kaldık

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben vancatin ince ve kalın topraklardan kumunu denedim. Vancat ince topaklasana geri döndüm. Evet biraz toz yapıyor ama kesinlikle emiciligi ve çok iyi. Kalın taneli kesinlikle topaklasmiyor ve kızım nefret etti o kumdan. Bir de bizimkinin bir huyu var, kumu önce kokluyor. Pisse kesinlikle girmiyor bağırıyor başında. Gerci biz alıştırdık onu da günde 2 kere temizleyince :)
Vancat ince kumlu güzel.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar benty sandy diye bir kum varmış onu da çok tavsiye ettiler bilginiz olsun.

Jojubu

Hayvansever
Kedi Dostu
Kum secerken sunlara dikkat ediyorum..
1-Kesinlikle ince taneli olmali. Cunku diskiyi daha iyi kavrayip tutuyor ve kucuk tanecikli oldugu icin etki edecegi alan daha genis oluyor boylelikle maliyeti de dusuruyorsunuz.
2-Nedense bebek pudrali kumlar bana daha iyi hibi geliyor. Lavanta , portakal , kokusuz vs hicbir ise yaramiyor.

Ben 7 kedime proline bebek pudrali kum kullaniyorum. 20kg kum 1 ay gidiyor ve 2 tuvalet kabim var..