Tevfik Aktunç

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle projeyi tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Şuna çok takıldım :D

"21 Haziran 198x" doğum tarihini afilli bir cümle ile tamamlarken x kısmı nedir? :D Ha 0 olmuş, ha 9...

Yaşın aslında çok önemi olmadığını yansıtmak istedim 😂

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayırlı olsun hepimize...umarım faydalı bir topluluk elde ederiz....

Ayşee

Hayvansever
Kedi Dostu
Siteniz çok güzel her şey hakkında güzel bilgiler var inşallah daha güzel olur hepiniz hayvansever iyi insanlarsınız sizle aynı yerde olup her konu hakkında fikir alışverişinde bulunmak beni de sevindirir. Sağlıcakla kalın

Aksoy38

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşbulduk abi iyi bir insansın ve güzel şeyler yapıyorsun Allah emeklerini boşa çıkarmasın

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. İnşallah çok daha güzel işler yapacağımızı düşünüyorum, bizler güzel işler yaptıkça sokak ve barınak hayvanları da mutlu olacak. Asıl amacım o canlar içindir açıkçası.

Ebru

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli arkadaşlar, öncelikle sitemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Bu alanda biraz kendimden bahsedeceğim.

21 Haziran 198x tarihinde Kayseri'nin Kocasinan ilçesine bağlı olan Yeni Mahallede gözlerimi açtım. Emekli muhasebeci ve ev hanımı olan bir annenin en küçük çocuğuyum. İki ablam ve toplamda 4 (dört) yeğenim var.
İlkokul yıllarımı Alparslan İlköğretim Okulunda tamamladım, aynı zaman da ilköğretim dönemlerimde aynı okulda geçmiştir.

Çocukluğumdan bu zamana kadar gelen hayvan sevgisini kimsenin yok etmesine izin vermedim. İlkokul, ortaokul ve liseden bu zamana kadar hep hayvanları elimden geldiğince beslemeye çalıştım. Anadolu da birçok kişi hayvansever kişilere; kedi akıllı, köpek akıllı vs. diye dalga geçici sözler kullanmaya çalışırlar. Bu durumlara tam anlamıyla göz yumarak o sokaktaki canları hep beslemeye devam ettim.

Umut ediyorum ki hayvanlar.net platformu bizlere büyük bir aile olabilme seçeneği sunacak ve Türkiye'nin en büyük hayvanseverler platformunu oluşturmanın temellerini hep birlikte atacağız.

Yeniden hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
Forumunuz hayırlı olsun.

Jacops83

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşbulduk Tevfik bey inşallah hayvanseverlerin etkin olarak kullandığı faydalı ve bir okadar da yararlı bi forum oldum gayretlerinizden ötürü şimdiden teşekkür ediyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum :)

Konumu uzun bir aradan sonra hortlatmış bulunuyorum bu arada :)

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokak canlarini beslerken karsilastigimiz kotu insanciklara karsi ne yapabilecegimize dair bilgilendirme rica ediyorum

Şu dönemde ciğerden ciğerden suratlarına öksürmek oldukça pratik bir çözüm. Kesin bilgi.
Bizim sitede de var bu mahluklardan. Sayelerinde her tartışmada Neytiri'ye dönüşüyorum.