Tavsiye Tema

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Site girişinde bulunan temayı her seferinde baştan seçmek zorunda kalıyorum. Aynı şekilde particles ve ızgara görünümünü kapatıyorum fakat kaydedilsede tekrar giriş çıkış olunca seçimim siliniyor. Her defasında baştan seçmek biraz can sıkıcı oluyor benim için. Aynı zamanda temaya galeriden istediğimiz fotoğrafı koysak bence çok iyi olur. Kendimize ait bir resim olunca ne kadar sadece biz görsekte hem kendi seçimimiz olduğu için hemde o resimle bir bağımız olduğu için site daha çok benimsenebilir fikrimce

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@cigdemcnkc, test edip kaydettim ama ben de bir sorun olmadı? Bunu test edeceğim, normal bir üyelik açıp.

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Googledan sekme açıp öyle giriyorum siteye. Mesela şuan giriş yapılı durumda bir sorun yok az önce çıkış yapıp girdim denemek için ama bazen kendiliğinden çıkış oluyor ve giriş yaptığımda seçimim silinmiş oluyor birkaç gün girmediğim zaman mı oluyor acaba?

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Şimdi yine çıkış olmuş değişmiş anlamadım neden olduğunu belki siz bilgi verirsiniz. Bu arada tek bende mi böyle oluyor @Tevfik

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200119-202942_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200119-202942_Samsung Internet.jpg
    149.2 KB · Görüntüleme: 163

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@cigdemcnkc, şimdi şu şekilde izah edeyim durumu :) siz üyeliğinizden çıkış yaptığınız zaman ziyaretçi pozisyonuna düşüyorsunuz sitede, giriş yaptığınız zaman ise üye durumundasınız. Tema değişim alanı ise sadece üyelerimize açılmış bir özelliktir :)

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik Ama ben çıkış yapmıyorum ki 😅 O zaman giriş yapıncada düzelmesi gerekli değil mi