Telefon kılıfı aldım, yanında bunu vermişler, nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Telefon kılıfı aldım, yanında bunu vermişler, nedir?

grDp3Q.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Telefona falan takılıyor mu hocam? Çok tuhaf duruyor anlam veremedim açıkçası.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
orada bir tane kıl görüyorum ama? :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
aliexpress değil de bazı firmalar salatalık falan gönderiyordu telefon istenildiğinde sanırım? haberler de genellikle denk geliyordum, 200 liraya samsung s7 diye reklam geçip insanlarda buna inanıyorsa salatalık çıkması bile bence iyi :)

aliexpress sitesinden hiç bu zamana kadar ürün sipariş etmedim, ürünleri nasıl acaba? bir de kaç gün içerisinde geliyor?

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
O küçük aparat, telefonun kulaklık girişi tozlanmasın diye takılıyormuş. Kalem gibi olan da, normal küçük dokunmatik ekran kalemi. Ürünlerin gelmesi 3 hafta - 1 ay gibi. Yalnız hem yurtiçinden hem de yurtdışından kredi kartıyla değil, sanal kart ile alışveriş yapın.

Son düzenleme:

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
O küçük aparat, telefonun kulaklık girişi tozlanmasın diye takılıyormuş. Kalem gibi olan da, normal küçük dokunmatik ekran kalemi. Ürünlerin gelmesi 3 hafta - 1 ay gibi. Yalnız hem yurtiçinden hem de yurtdışından kredi kartıyla değil, sanal kart ile alışveriş yapın.

bilgilendirme için teşekkür ederim, eskiden kuzenlerim sipariş verirlerdi 3-4 ay sonra gelirdi diye hatırlıyorum şimdi kargo geliş süresini bayağı düşürmüşler anlaşılan.