Tekir Kedilerin Dışlandığı Bir Dünyadayız!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Lokman

Hayvansever
Kedi Dostu
Tekir kedi candir. Bence en cins kedi tekirdir :)

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Nasıl ki yeterli finansal duruma ve sosyal statüye sahip olmayan sınıflandırılıyorsa, tekir kediler de dışlanıyor. Bu doğanın bir kuralı. İnsanlar olarak, an itibariyle değiştirecek güce sahip değiliz.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Tekir kedi ben çok seviyorum eğer şilayı arkadaşım vermeseydi bana kesinlikle tekir kedi sahiplenirdim niyetim o yöndeydi

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim kedim Tekir ve hiçbirine değişmem yavrumu 😍😍😍
IMG_20190806_174609_136.jpg

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
Ayırt etmeden bir canlı gözüyle bakarak bir kedi sahiplenme fikrine girmiştim. İlk başta tekir cinsinde bir bebeği sahiplenecektim, sahiplendiren kişi bize çok uzaktı babama çok ısrar ettim ancak neredeyse gidiş dönüş 5 saati bulur hayvanda huzursuz olur dedi.

Ardından Mia'yı gördüm. Kitlendim kaldım. İyi ki hayatıma girdi... :)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Tekir kediler o kadar muhteşem canlılar ki anlatamam, sokakta beslediğim zaman o kadar büyük keyif alıyordum ki keşke hepsini evime alabilme şansım olsa ve hepsini sevebilsem diye düşünürdüm. Tabii bu düşünceme tekir kediler biraz olumsuz bakardı, onlar istemediği sürece insan hiçbir şey yapamaz. Bu da kedilerin asilliklerinden kaynaklanıyor tamamen :)

Semra

Hayvansever
Kedi Dostu
Tekir ve smokinler cins olsa hayvan severler çok ama sokak kedisi olsa kimse yok ama gerçek has cins tekirdir

yildizsarar

Hayvansever
Kedi Dostu
parayla alana da satanada karşıyım. ben sokağa atılmış bir kediyi sahiplendim. hemde ankaraya kadar gidip aldım. işman değilim. cinsi konusunda veterinerlerin farklı görüşleri var . Bildiğim tek şey ise ares benim oğlum ister tekir olsun ister british.

yildizsarar

Hayvansever
Kedi Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 460. ben ponçik surat 😊yol ortasında oturmuş beni terk eden annemin gelmesini bekliyordum .günlerce sokakta kaldım.ve çok hastayim Yanımdan bı sürü kişi geçti kovalayanlar tekmelyenler su dokenler oldu ama hiç kimse patimden tutup beni evine almadı .günler sonra tam ölmek üzereyken hem hastalıklarımdan hem açlıktan melek kalpli ablam gördü beni aldı kollrina bı avucunun icii kadardim avucunu doldurdum 😊 ve açlıktan miyavliycak halim bile yoktu. .şimdi tedavilerimi oluyorum üç gün sonra tamamen iyi olcam insallah bana dua edin olur mu😊
çok tatlısın sen ya

Zmrt

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim de tekir kedim var. Ama bildiğim kadarıyla tekir kedi diğer cins kedilerden daha üstün. Diğer cinsler büyüyünce oyunu ve kendini sevdirmeyi bırakıyor sürekli miskinlik yapıyor.. tekirler tam tersi. Her zaman hareketli cıvıl cıvıl.. hak ettikleri değeri görmüyorlar.

Ebru Güzelyurt

Hayvansever
Benim de tekir kedim var. Ama bildiğim kadarıyla tekir kedi diğer cins kedilerden daha üstün. Diğer cinsler büyüyünce oyunu ve kendini sevdirmeyi bırakıyor sürekli miskinlik yapıyor.. tekirler tam tersi. Her zaman hareketli cıvıl cıvıl.. hak ettikleri değeri görmüyorlar.
Hepsi muhteşem ve hepsinin çok güzel ozellikleri var ❤️harika bı detaylar ama malesef hak etrikleri değeri vermiyorlar ilgilenmiyorlar 😞