Tavsiyelerinizi Bekliyorumm

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu Lokum Bey ne yapsam yapışık ikizim gibi izliyor buna ok. Ama aynı odadayken ne kitap okutuyor ne telefona izin veriyor ne bişey dişleriyle yırtmadığı kitap kıskanmadığı telefon yazışmam yok diyebilirim.. en muzdarip olduğum konu ise, pc den çalışmak hele film izlemek evdeyken hayal oldu. Pat diye üstüne atlıyo her seferinde de ekranı ters yüz çevirmeyi nasıl başarıyor bilmiyorum ya uzaylı ya da büyük bi tesadüf🤣 kızamıyorum da. İki parmağmda annesi gibi alnına vurma hareketi yapıyorum hayır diye sesimi yükseltiyorum ama öyle klavyeye oturup bekliyor. Tam da en önemli kaydetmem gereken anlarda... heeelps..!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Hepsi düzeldi ama beni takip etmesi ve bi sinek görünce bana haber vermesi değişmedi😂

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
darısı bizimkinin başına.

home office calısırken daha cok yoruluyorum sayesinde :D

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Odanın dışına çıkarıp odaya almamayı denediniz mi, nasıl bir tepki veriyor? Kapalı kapılara karşı takıntılı değilse bir süre odanın dışında tutmak sizin için daha iyi olabilir.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
benimki evde oldugumu bilirse ve kapalı kapı olursa önce ağlıyor, sonra bağırıyor sonra devirecek birşeyler buluyor ve kapıyı acmak zorunda kalıyoruz :D