Tavsiye, İstek Ve Şikayetler Forumu Nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba sevgili hayvanseverler,

Tavsiye, İstek ve Şikayetler forum alanını neden açtık sizlere bu konu hakkında kısa bilgiler vereceğim. Umarım işinize yarar. Bu alan sadece Hayvanlar Platformumuz için geçerli alandır.

Tavsiye: Sitemiz hakkında bir tavsiyede bulunmak istiyorsunuz. Bu ne olabilir? Örneğin; Konu içerisindeki Beğen sekmesinde daha fazla emoji olabilir düşüncesine kapıldınız ve bizlere bir emoji tavsiye ederek bunu yönetim olarak değerlendirmeye alırız ve sizin konunuza geri dönüş sağlarız.

İstek: Bunu sadece örnekleme açısından yazıyorum, farklı istekleriniz olabilir elbette. Sitemiz içerisinde Kategori / Forum eksiği olduğunu düşünüyorsunuz. Hemen yeni bir konu açarak bu durumu herkesin görebileceği şekilde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Şikayetler: Sitemizin yönetiminden memnun kalmadığınız vakit bizleri şikayet edebilirsiniz.

Tavsiye, İstek ve Şikayetler Forum alanı aslında sadece site içerisindeki olayları el almaktadır.

Forum içerisinde paylaşılan bir paylaşımdan, bir kişiden veya forum dışında yaşanan bir olaydan şikayetçi olmak istiyorsanız lütfen Şikayetim Var kategorisine konu açınız.

Saygı ve Sevgilerimle
Tevfik AKTUNÇ