Tavşanımın ayağı yara

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Yusufe

Hayvansever
Kemirgen Dostu
InShot_20201020_233534155.jpg

Ayağinin durumu bu sekilde veterinere daha gitmedik ne yapmaliyim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kesin çözümü veteriner hekime gitmenizdir. Ayağındaki yara iyice ilerlemiş veteriner hekim kontrolünde tedavinin uygulanması daha doğru olur.

Yusufe

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Veterinere gittik mantar varmış. birtane ilaç kapsül verdiler onu suya atıp yaraya sıkacağım. umarım iyi olur. mantar biraz kötü bir hastalıkmış

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Tavşanınız kaç aylık acaba bide ayaklarının idrar ve dışkı ile temas etmemesi lazımmış özellikle mantar olduktan sonra bi yerde okumuştum inşallah iyi gelir

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Çok geçmiş olsun umarim çabuk düzelir. Ecosin Adlı bir ilaç duymuştum mantar için ama tabiki bı veteriner hekime danışıp öyle kullanın kullanacaksanizda ben sadece etkili bir ilaç olduğunu okumuştum

Yusufe

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok geçmiş olsun umarim çabuk düzelir. Ecosin Adlı bir ilaç duymuştum mantar için ama tabiki bı veteriner hekime danışıp öyle kullanın kullanacaksanizda ben sadece etkili bir ilaç olduğunu okumuştum
Evet veteriner ecosin verdi hap gibi bisey suyla karıstirdik sprey yapiyoruz ayagana 30dkkda bir

Yusufe

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Tavşana sıktığım ilaç bitti fakat dahada kotuye gidiyo gibi geldi veterinere gidemiyoruz butce sıkıntısı var

Miniktavşan

Hayvansever
Tavsan Dostu
Ayakda yaralar ve kabuklanma var fakat kulainda burnunda falan yok ve bir tik gibi biseyi var ayagini hep hvada tutuyor cani acidigindan deil de sanki tik gibi
Bizim minnoşun da ayağında benzeri yaralar vardı ama kulak uçlarında da kabuklar vardı. Bize veteriner uyuz olduğunu söyledi. Haftada iki üç kez iğne oldu şimdi düzelti. Acaba sizin de teşhis yanlış olma ihtimali var mıdır? Başka bir veteriner hekime göstermeniz gerekebilir bence.