Tavşanımı ailem vermek istiyor.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

drahs

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu başlığı açacağımı hiç düşünmüyordum ve şu anda da çok utanıyorum. Yaklaşık 3 aydır tavşan besliyorum. Kemirsin diye bir sürü şey aldım. Son zamanlarda perdeleri,masaları kemirmeye başladı. Hatta perdenin yarısını da yemiş ki ailem biz artık bakamayacağız çok zarar vermeye başladı dedi. Gerçekten hiç sevmediğim bir konumdayım şu an. Üniversite için başka şehire gittiğimden çok laf da edemiyorum. Çok seviyorum ama oturup düşününce aileme de hak vermeden edemiyorum. Ama petshopa falan vermek istemiyorum,nasıl güzel bir aile bulabilirim Sürpriz'e? Başka şehirden bulmuş olsam bile nasıl verebilirim? Lütfen kınamayın,nasıl olacaksa ben dr heo kınardım böyle olanları :(

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, bu duruma oldukça üzüldüm. Sahiplendirmek istiyorsan ve pet shoplara vermek istemiyorsan, etrafındaki veteriner klinikleri ile iletişime geçebilirsin.

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Tavşanlar bölümünden, yaşadığın şehri belirterek Sürpriz'e yeni bir ebeveyn arayabilirsin ve bundan sonraki hayatında hayvan sahiplenirken daha dikkatli düşünmeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Sadi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Tavşanlar evde serbest bir şekilde gezdiğinde evet, maalesef bu tür kemirme problemleri olabiliyor ve bu aileler için can sıkıcı olabiliyor.

Lakin beslemek için tavşan bekleyen çok kişi var, ilan açıp duyurmanız halinde bir çok kişi ilgi gösterecektir...

Serdarlı tuna

Hayvansever
Egzotik Dostu
Bu başlığı açacağımı hiç düşünmüyordum ve şu anda da çok utanıyorum. Yaklaşık 3 aydır tavşan besliyorum. Kemirsin diye bir sürü şey aldım. Son zamanlarda perdeleri,masaları kemirmeye başladı. Hatta perdenin yarısını da yemiş ki ailem biz artık bakamayacağız çok zarar vermeye başladı dedi. Gerçekten hiç sevmediğim bir konumdayım şu an. Üniversite için başka şehire gittiğimden çok laf da edemiyorum. Çok seviyorum ama oturup düşününce aileme de hak vermeden edemiyorum. Ama petshopa falan vermek istemiyorum,nasıl güzel bir aile bulabilirim Sürpriz'e? Başka şehirden bulmuş olsam bile nasıl verebilirim? Lütfen kınamayın,nasıl olacaksa ben dr heo kınardım böyle olanları :(
Turhal da benim Veterrner kliniği yapan arkadaşlarım var uygun görürseniz iletişime geçebilirsiniz

Serdarlı tuna

Hayvansever
Egzotik Dostu
Klinik ismini vermek doğru olmaz ben gerekli bilgileri Serkan bey e ilettim sizinle iletişime geçecektir