Tavşan Yemi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Tavşanların paket karışık yemin içindeki yeşil pelet yonca peletimi bilen var mı 🤔

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yonca veya çayır otu peletidir.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Aldığınız yemin deneyimleri hakkında bilgi paylaşırsanız çok mutlu olurum, kafalarında aynı soru işareti olan tavşan sahipleride yararlanmış olur diye düşünüyorum.

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
İnanın ben bir çok yem denedim petshop tan açık yem aldım versele laga pelet aldım versele laga crispy yem aldım tropifit aldım ama hiç birini severek iştahlı yemedi özellikle pelet asla yemiyr en iyi yediği jungle karışık tavşan yemi onunda içinden seçiyor bende hem onunla hemde ot takviyeleriyle arada yeşillik vererek beslemeye karar verdim

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Minik Tavşi, peki ot ve yeşillik bu şekilde ne kadar devam edebilir? Yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum, yani sürekli (hergün) böyle yemeye devam eder mi tavşanınız?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İnanın ben bir çok yem denedim petshop tan açık yem aldım versele laga pelet aldım versele laga crispy yem aldım tropifit aldım ama hiç birini severek iştahlı yemedi özellikle pelet asla yemiyr en iyi yediği jungle karışık tavşan yemi onunda içinden seçiyor bende hem onunla hemde ot takviyeleriyle arada yeşillik vererek beslemeye karar verdim
Beaks denemiş miydiniz?

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Yok bı onu denemedim nerdeyse ama düşünüyorum denemeyi bı kutuda var bide pakette hangisini onerirsiniz

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kutuda olanı öneririm.