TAVŞAN MANTARINDA ECOSİN KULLANILIRMI ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
MERHABA TAVŞANIMDA 1 AYDIR MANTAR AYAK BÖLGELERİNDE TEDAVİ YAPMAMIZA RAĞMEN VETERİNERE GÖTÜRMEMİZE RAĞMEN BİR İLERLEME KAYIT EDEMEDİK İNTERNETTE ARAŞTIRDIKTAN SONRA ECOSİN ADLI BİR İLAÇ VARMIŞ ETKİLİ OLABİLİRMİ ACABA ?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Götürdüğünüz veteriner hekim nasıl bir tedavi yöntemi uyguladı? İnternetten araştırma yapıp ilaç verme gibi bir hataya düşmeyin, nasıl ki biz ilaçlarımızı internetten araştırıp almıyorsak hayvanlar için de aynısı geçerlidir. Mantarın en etkili tedavi yöntemi mantar aşısıdır. Krem ve ilaçla geçirebileceğinizi düşünmüyorum.

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@Gülce crystalin adlı bir spray tedavisi uyguladım veterinerimin söylemesi üzerine fakat bu sprey de bir kaç gün önce bitti ama hala bir sonuş alamadım mantar aşısının tavşanımda yan etkisi olurmu?

mevlutunal

Yeni Üye
@Gülce crystalin adlı bir spray tedavisi uyguladım veterinerimin söylemesi üzerine fakat bu sprey de bir kaç gün önce bitti ama hala bir sonuş alamadım mantar aşısının tavşanımda yan etkisi olurmu?
Crystalin yara spreyi sadece , mantarda hiç bir etkisi olmaz. Ecosin i kullanabilirsiniz , şuan mantar tedavisinde pomad , tabletler ve aşılardan çok daha etkili bir tedavi sağlayan ilaç . İlaç olduğu için bir veteriner kliniğinden almanız gerekiyor aynı zamanda uygulamayı siz yapacaksınız da ilacı uygun şekilde hazırlayıp uygulamalısınız.

tuğrul_2727

Hayvansever
Kemirgen Dostu
@mevlutunal çok teşekkürler bilgi için. yarın ilk iş ecosin almak modaratör konuyu kapatabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...