Süt Anne Arıyoruz Çok Acil

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

miaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar dün gece saatlerinde kedim doğum yaparken malesef öldü. Arkasında 3 yavrusu kaldı şuan sağlıkları iyi ama ilerisi için endişleniyorum zaten kendi kedimi kaybettim, yavrularını asla kaybetmek istemiyorum. Bize süt annelik yapabilecek yeni doğum yapmış veya yavrularını vermiş hala sütü bulunan bir anneye ihtiyacımız var durum çok acil çevreniz de veya siz de böyle bir anne adayı var ise lütfen bilgilendirin. Bu canları kurtaralım.
İstanbul Eyüp’te ikamet ediyorum.

Ekli dosyalar

• 9DE5B292-2ACC-4EFA-B249-F62427C7C803.jpeg
    9DE5B292-2ACC-4EFA-B249-F62427C7C803.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 244

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm kedinizin hayatını kaybetmesine, ben gerekli kişilere ileteceğim konunuzu. Umalım da en kısa sürede bir süt anne buluruz :(

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Çok geçmiş olsun, yavrulara süt anne bulana kadar veterinerden yavru kedi için süt tozu alarak yada hiç olmazsa suyla seyreltilmiş normal sütle besleyin. 4-5 saatte bir ılık sütle beslemeniz gerekir, geceleri de acıkırlar unutmayın. Ve 3-4 saatte bir parça mendille yada elinize eldiven giyerek kedilerin arkalarını yavaşça ovalayın. Daha çok küçükler ve dışkılarını kendileri yapamazlar.
Süt anne için facebookta bazı gruplar var, onlara üye olup sorarsanız daha çok kişi görebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

miaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun, yavrulara süt anne bulana kadar veterinerden yavru kedi için süt tozu alarak yada hiç olmazsa suyla seyreltilmiş normal sütle besleyin. 4-5 saatte bir ılık sütle beslemeniz gerekir, geceleri de acıkırlar unutmayın. Ve 3-4 saatte bir parça mendille yada elinize eldiven giyerek kedilerin arkalarını yavaşça ovalayın. Daha çok güçükler ve dışkılarını kendileri yapamazlar.
Süt anne için fcebookta bazı guruplar var, onlara üye olup sorarsanız daha çok kişi görebilir.
Bu şekil de yaşamlarını sürdürmeye çalışıyoruz şuan da ama sağlıklı bir bağışıklık kazanmaları için anne bizim için şart. Veterinerler yaşamaz bile diyorlar ne yapacağımı şaşırdım başlarında nöbet tutuyorum

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Veterinere hiç bakmayın, benim başıma geldi, 3-4 günlük dört yavruyu hiç bir tecrübemiz yokken ve yukarıda dediğim şekilde büyüttük ve şuan 4-5 yaşlarında sağlıklı birer kediler. Umarım en kısa sürede süt anne bulursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

miaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Veterinere hiç bakmayın, benim başıma geldi, 3-4 günlük dört yavruyu hiç bir trecrübemiz yokken ve yukarıda dediğim şekilde büyüttük ve şuan 4-5 yaşlarında sağlıklı birer kediler. Umarım en kısa sürede süt anne bulursunuz
Umarım buluruz. En sağlıklısı o şekilde olacak

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Kedileri sakın temizlemek amaçlı yıkamayın, daha bir günlük yavru böyle bir şeyi kaldıramaz. Nemli bir bezle silerek temizleyin.

miaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedileri sakın temizlemek amaçlı yıkamayın, daha bir günlük yavru böyle bir şeyi kaldıramaz. Nemli bir bezle silerek temizleyin.
Temizlemedik kendileri kurudu biraz daha palazlansınlar o zaman nemli bezle sileriz şuan vücut sıcaklıklarını düşürür yaparsak bu şekilde pis kalmaları daha iyi