Süs horozum çok ötüyor ltf yardım ediiiiiin :((((

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

idilcoskun2000

Hayvansever
Kus Dostu
Mrb ben İdil İstanbul Nişantasında yasiorum. Villamın bahcesnde süs tavuklarımız ve de horozlarımız var cok tatlislar çok seviorum onları ama horozlarımın biri yüksek sesle ötüyor. bütün komsular sikayete başladı panik oldum tabi.. sora bi ark horozların ses tellerini aldırmaktan bahsetti ve bu bana cok mantıkli gelio su an. Nasıl yaptırabilirim acb bu ameliyatı? Parası hiç önemli deil. Horozumdan vazgeçmejk istemiorum ya. Bi hayvan seven olarak alınan hayvancıkların tekrar sokağa atılması beni çok üzüo ve horozumu sokağa bırakömak istemiorum. Bana yardım edicek biri varsa çok sevinirim. İlgilenen arkadaşlara tsk ediorum şimdiden.

Ekli dosyalar

• 2eb5e239-e149-402f-8eb6-eead6b353fee.JPG
    2eb5e239-e149-402f-8eb6-eead6b353fee.JPG
    185.8 KB · Görüntüleme: 68

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Mrb ben İdil İstanbul Nişantasında yasiorum. Villamın bahcesnde süs tavuklarımız ve de horozlarımız var cok tatlislar çok seviorum onları ama horozlarımın biri yüksek sesle ötüyor. bütün komsular sikayete başladı panik oldum tabi.. sora bi ark horozların ses tellerini aldırmaktan bahsetti ve bu bana cok mantıkli gelio su an. Nasıl yaptırabilirim acb bu ameliyatı? Parası hiç önemli deil. Horozumdan vazgeçmejk istemiorum ya. Bi hayvan seven olarak alınan hayvancıkların tekrar sokağa atılması beni çok üzüo ve horozumu sokağa bırakömak istemiorum. Bana yardım edicek biri varsa çok sevinirim. İlgilenen arkadaşlara tsk ediorum şimdiden.
Sadece ameliyat mı istiyorsunuz? Başka çözüm yolu istiyor musunuz? Yoksa ameliyat mı ettirmek istiyorsunuz?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sokağa atmak yerine başka birine sahiplendirme imkanınız olduğunu unutmayın. Sokağa horozu salmanız ancak köpeklerin işine gelecektir.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Sokağa atmak yerine başka birine sahiplendirme imkanınız olduğunu unutmayın. Sokağa horozu salmanız ancak köpeklerin işine gelecektir.
Bencede hocam ama bi öneride bulunmak istiyorum kullanırsiniz kullanmazsiniz mantıklı gelir gelmez bilmiyorum artık ama
2-3 gün zeytinyağı içirse eğer olmaz ise ameliyet olsa daha iyi olmaz mı? Ameliyat tam çözüm olabilir ama riske atmayın bence.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Siz 2-3 gün deneyin olmazsa ameliyat size kalmış bana göre en iyisi sahiplendirmek