Sürüngenler ile ilgili ansiklopedi önerebilir misiniz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Jonathan1871

Hayvansever
Egzotik Dostu
Sürüngenler ile ilgili ansiklopedi önerebilir misiniz? İnternette bulduklarım çok çocuk işi basit bilgiler gibi duruyor.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Bence alacaksanız yabancı dilden çevrilmiş olan kitapları alın. Ama çevireni az olduğu için biraz araştırma yapmanız gerekir. Türkçe güzel bir kaynak bulmanız çok zor. Dediğiniz gibi daha çok çocuklara yönelik oluyor Türkçe olduğunda. Benim kendi fikrim bu 🙂

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben de vardı ama bulabilirsem isimlerine bakıp atayım size, bilgi bakımından fena değillerdi. :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bendeki kitaplar ameliyat ve ilaç üzerineymiş o yüzden buraya atamadım. Size şu kitapları önerebilirim:
Türkiye Amfibi ve Sürüngenleri İbrahim Baran
Yeşil İguana El Kitabı Doç. Dr. Mustafa Orhun Dayan, Prof. Dr. Özlem Derinbay Ekinci
Reptile Colin Mccarthy
Egzotik Evcil Hayvanlar Yard. Doç. Dr. Serdal Uğurlu

Bunlar hoşunuza gitmezse pdf drive üzerinden arama yapmanızı öneririm. Orada da çok güzel kitaplar bulunuyor. :)

Jonathan1871

Hayvansever
Egzotik Dostu
Bendeki kitaplar ameliyat ve ilaç üzerineymiş o yüzden buraya atamadım. Size şu kitapları önerebilirim:
Türkiye Amfibi ve Sürüngenleri İbrahim Baran
Yeşil İguana El Kitabı Doç. Dr. Mustafa Orhun Dayan, Prof. Dr. Özlem Derinbay Ekinci
Reptile Colin Mccarthy
Egzotik Evcil Hayvanlar Yard. Doç. Dr. Serdal Uğurlu

Bunlar hoşunuza gitmezse pdf drive üzerinden arama yapmanızı öneririm. Orada da çok güzel kitaplar bulunuyor. :)
Çok teşekkürler