Sultan papağınım Çiko :)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
Gece bile uyutmuyor :D

93

94

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@pisipisi çok güzel cidden ben sultan papağanlarını ve jako papağanlarını ayrı bir sempatik buluyorum :) zamanında izlemiş olduğum videolardan kaynaklı sanırım :)

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
aynen öle jakoo papaganlarınıda severim ama bulamadım petshoplarda pahalı baya

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bunlar çok ses yapıyormuş sanırım. Benim de sevda ve cennet papağanları hoşuma gidiyor.

Hocam bilmiyorum ama jako papağanlarına ben başka bir sempati duyuyorum. Sultan papağanlarının ötüküşü bazen insanı çıldırtabiliyor, bağırıyorlar sanırım uzaktan uzağa :) konu sahibi tabii daha net bilgi verebilir bu konu hakkında bizlere :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
aynen öle jakoo papaganlarınıda severim ama bulamadım petshoplarda pahalı baya

aman pisipisi bey lütfen petshoplardan hayvan almamaya özen gösterin. ben sosyal medya hesaplarımı aktif kullandığım zamanlarda sahiplendirenler oluyordu burada da olacaktır eminim :)

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
aman pisipisi bey lütfen petshoplardan hayvan almamaya özen gösterin. ben sosyal medya hesaplarımı aktif kullandığım zamanlarda sahiplendirenler oluyordu burada da olacaktır eminim :)

denk gelirse sahiplendirme eve alıcam :) kafesim büyük zaten

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
Hocam bilmiyorum ama jako papağanlarına ben başka bir sempati duyuyorum. Sultan papağanlarının ötüküşü bazen insanı çıldırtabiliyor, bağırıyorlar sanırım uzaktan uzağa :) konu sahibi tabii daha net bilgi verebilir bu konu hakkında bizlere :)
Doğrudur hocam bazen yüksek derece de ötüşü oluyor ama hoşuma gidiyor sesi huzur veriyor :)

Kerems1

Hayvansever
Kus Dostu
Bu papağanların kafasındaki dik duran tüyler çok hoş duruyor :D

papaganlar

Hayvansever
maşallah çok güzel sultan papağanınız, bende de bir dönem sultan papağanı vardı yalnız birbirimize ısınamadık ben yakınlık kurmaya çalışıyordum o genelde bana tıslardı :) sonra şuan ki muhabbet kuşlarım ve kafeslerine karşılık takas yaptım ve şuan bu kuşlarımla mutluyum çift olmalarına rağmen ilgi ve alakamla benimle oldukça ilgililer kafesi açtığımda direk omuz ve kafama gelirler.