Sultan Papağanım Çok Durgun

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ali4765

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba iyi günler bir tane Sultan papağanım var 6-7 yaşında son zamanlarda çok durgun ve sessiz. Önceleri hareketli davranışlar gösteriyordu ama son birkaç gündür durgun ve sessiz davranıyor. Uçmaya bile çalışmıyor desem yeridir
@Sultanım yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Yumurtadan çıktığından beri bakıyorum benim için çok önemli

Son düzenleme:

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Merhabalar, kuşun yiyip içmesinde azalma var mı? Kuşu düzenli şekilde tartıyorsanız ağırlığında herhangi bir azalma oldu mu? Tüy yapısında veya dışkısında bir anormallik var mı?

Ali4765

Hayvansever
Kus Dostu
Yemesinde içmesinde sorun yok 1-2 önce ishal vardı ama o geçti. Ben öğrenciyim şehir dışında ailemin söylediğine göre ayağının birini sürüyerek gidiyormuş. Kafesi hep açık hiç çıkmıyor normalde biz eve geldiğimizde ötmeye başlayıp yanımıza gelirdi
Yemesinde içmesinde sorun yok 1-2 önce ishal vardı ama o geçti. Ben öğrenciyim şehir dışında ailemin söylediğine göre ayağının birini sürüyerek gidiyormuş. Kafesi hep açık hiç çıkmıyor normalde biz eve geldiğimizde ötmeye başlayıp yanımıza gelirdi ama şimdi hiç çıkmıyor.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Kuşun bir sorunu olup olmadığını ve varsa da sorununun ne olduğunu bu şekilde anlayabilmek imkansız. Ailenizin bulunduğu ilde kafes kuşları ile ilgilenen bir veteriner hekimin varsa oraya götürmeleri daha iyi olur. Bunu öğrenmek için veteriner hekimler odasını arayıp bilgi alabilirler.