Specturum SOX

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çilek

Hayvansever
Kopek Dostu
5 aylık Labrador çilek kızıma , Lider grubun ürettiği Spectrum Puppy 32 kuru mama kullanıyorum severek yiyor , bu marka hakkında ne düşünüyorsunuz , sizce içerik olarak iyi mi ? Arkasında yazan kilo / ay örneğindeki ölçüye göre üç öğüne bölerek yediriyorum.Ara sıra ek olarak ne verebilirim ? Hep kuru mamamı devam etmeliyim ?

Biraz daha fazla TL verip üst mama var mı .
lütfen bu marka hakkında bilgi rica ederim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Spectrum mamanın o fiyatı hak ettiğini pek düşünmüyorum. İçeriğinde gerçek et yok. Fiyat-içerik olarak daha iyisini yapan markalar var.
Naturea'nın 2 kilosu 120 lira civarı.
Nature's Protection da benzer fiyatta onu da tavsiye edebilirim. Daha düşük maliyetli bir mama isterseniz Profine tavuklu&patatesli tavsiye edebilirim. Onun içeriğini de beğeniyorum ancak markanın kuzulu&patateslisini tavsiye etmiyorum et ve protein oranı yavru köpek için düşük diye düşünüyorum.

ErenB

Hayvansever
Kopek Dostu
Biraz daha bütçenizi yükseltme şansınız var ise profine Tavuklu&Patatesli yavru köpek mamasını tercih edebilirsiniz. 15kg ve 270tl civarı fiyatı var. Sizi 2 ay veya daha fazla götürecektir.

Ayrıca köpeğinize biraz daha büyüdükten sonra yağlı olmayan evde artan yemeklerden de ara sıra verebilirsiniz. Bu sayede mamadan da tasarruf etmiş olursunuz.