Sözleşmem Bitiyor • İnternet Tarifesi Önerebilir Misiniz?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bulunduğum bölgede Vdsl alt yapısı mevcut ve 60 mbps kadar internet hızı alabiliyorum. TTNET ile sözleşmem Nisan 28'de bitiyor. Tüm internet sağlayıcıları alt yapısını TTNET üzerinden alıyor fakat ben fiyat performans açısından memnun değilim. Şu an 16 mbps kullanıyorum ve ödediğim tutar 98 TL.

Bana tavsiye edebileceğiniz internet tarifesi veya kullanmış olduğunuz internet tarifesinden memnunsanız eğer benimle paylaşabilme ihtimaliniz varsa çok memnun olurum. Aklımda süperonline var ama burada alt yapısı sağlam değil maalesef. Türk net kullanan arkadaşlarım 100 mbps kadar hız alıyor ve ödedikleri tutar 105 lira.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Valla ben turknet kullandim 3 seneye yakın. Geçen sene marttan sonra yamuldu sistemleri. Zaten 2 ay önce de altyapı kopmuş. Superbox a geçtik mecburi. Çünkü 2 sene gelmez dediler. Turknete 83lira oduyordum, 35mbe kadar alıyordum. Altyapı araştırması yap önce. Eğer Uydunet varsa Uydunet al.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Alt yapı sorguluyorum, alt yapı sorgulamadan bir şirket ile sözleşme kesinlikle imzalamam. Fakat avantaj olarak TTNET oldukça güzel fakat fiyat tarifeleri çok yüksek. Nisan ayı içerisinde beni aramaya başlarlar, 24 ay taahhüt yaparsam ve çok tatmin edici bir fiyat verirlerse anlaşabilirim yeniden.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, dediğim gibi Uydunete bak bir.

Sinem şimdi baktım da alt yapı maalesef bulunmuyor burada. Birçok firmanın alt yapısı çoğu yerde yok maalesef. Yine galiba en iyisi TTNET, Nisan ayında aramaya başladıklarında biraz trip atayım, kapattıracağım falan diyeyim, bakalım yüksek hızda iyi bir internet kopartabilirim umarım :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer sorun oldugunda çözüm istiyorsan bu konuda en iyisi superonline. Ondan sonra ttnet.

Diğer internet sağlayıcıları cok yavaş çözüm sunuyor bence.

Fiber yok ise cok da mühim değil neyi sectiğin bence. sonucta aynı hat üzerinden gelecek.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer sorun oldugunda çözüm istiyorsan bu konuda en iyisi superonline. Ondan sonra ttnet.

Diğer internet sağlayıcıları cok yavaş çözüm sunuyor bence.

Fiber yok ise cok da mühim değil neyi sectiğin bence. sonucta aynı hat üzerinden gelecek.

Aynen ben de öyle düşünüyorum, normalde ttnet’ten memnunum ama pazarlık atmaya başlayacağız bakalım ne kadar düşebilecekler 😀

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sasirmadim:D

emrenas

Hayvansever
Kus Dostu
superonline yada turknet olabilir. superonline a geçecekseniz tv+ olan bir paket alabilirsiniz.