Tavsiye Sosyal Medya Kategorisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sonkedici

Hayvansever
Sosyal medya kategorisi altında tüm hayvanseverler birbirini takip edebilir, birbirine destek olabilir düşüncesindeyim.
Şahsen instagramda sahiplendirme, tedavi, kayıp vb ilanları paylaştığım için bana bu kategori eksik göründü. Ama yinede sen bilirsin,
wmaraci: turion

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Sosyal medya kategorisi altında tüm hayvanseverler birbirini takip edebilir, birbirine destek olabilir düşüncesindeyim.
Şahsen instagramda sahiplendirme, tedavi, kayıp vb ilanları paylaştığım için bana bu kategori eksik göründü. Ama yinede sen bilirsin,
wmaraci: turion

ben şahsi fikrimi söylemek istiyorum böyle bir şey forumu daha da öldürebilir, facebook ilk çıktığında forum sahipleri çok endişelenmiş ve halen endişeliler. herkes takılmıyor zaten forumlara :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sonkedici bu durumda @Gizem hanıma katılıyorum. Bunu en iyi sizin bilmeniz gerekiyor, forumun canlılığı ve aktifliği bakımından sosyal medyayı sadece paylaşım amaçlı (o da konularımızı paylaşım) kullanacağız. Ben facebook sayfamız üzerinden çok önemli konuları yayınlayıp, gerekirse sponsorlu bir biçimde öne çıkartacağım.

Ben sizin düşüncenize sonsuz saygı duyuyorum, fakat sosyal medyalarda büyük bir kirlilik var maalesef.

sonkedici

Hayvansever
Siz daha iyi bilirsiniz, ben göremediğim için dile getirdim :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Siz daha iyi bilirsiniz, ben göremediğim için dile getirdim :)

Estağfurullah, burada fikir alışverişi yapmak elbette her zaman iyidir bizlerde fikrimizi beyân ettik sadece. Ama gerçekten forumların ölmesini istemiyoruz. İnsanlar çok fazla sıkıldı sosyal medyadan, yeterince kirli olmaya başladı.