Sokaktaki Canlarımız İçin Bedava Mama veren yerler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

pisipisi

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar sokaktaki canlara ücretsiz mama destegi veren yerleri söylüyorum benim bildigim 2 yer var şu şekilde destek olabilirsiniz.

Edit: Linkler güncellenecektir. Sitemiz üzerinden bu tarz konuları takip edebilirsiniz.

100

Tek sefere mahsus olmak üzere 4 adet numune mama siparişi verebiliyorsunuz. Numune mama ne ki diye soracak olursanız, tamamen ücretsiz olarak size seçtiğiniz mamaları hiçbir ücret talep etmeden gönderiyorlar, Sadece kargo ücretini siz ödüyorsunuz. verdigim linkten üye olup sokaktaki canlarımıza destek olabilirisiniz.
102

İyi Forumlar dilerim Konuyu yanlış yere açtıysam moderatör arkadaş taşıyabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
güzel bir konu olmuş bence, fakat numune amaçlı gönderilmesi az. belirli zamanlarda belirli yerlere (gerçekten yardıma muhtaç olan insanlara) gönderim sağlanılsa daha faydalı olcanı düşünüyorum? 3 kilo dahi olsa bence oldukça güzel olurdu

destanhbf

Hayvansever
reflex in sitesine girerek oraya üyelik alarak numune isteyebiliyorsunuz. ne kargo ne de başka bir ücret olmadan kapınıza kadar eliyor. birde brit care marka mamanın da sitesinden ücretsiz numune alabilirsiniz. bildiklerim bu kadar. farklı donemlerde her kişi adına bir adet olmak kaydı ile aynı adrese numune alabilirsiniz. aldığınız mamaları da sokakdaki paticiklere yedirebilirsiniz. inşallah faydalı olur. :)

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Acana ve nd'ye mail atarak numune talep etmişliğim var mailime de hemen dönüp adres bilgilerimi istediler sağolsunlar. Özellikle acana bir kaç çeşidini birden yollamıştı. Brit Care markasının bir ara facebookta formu doldurarak numune dağıtımı vardı onlarda göndermişlerdi ama keşke sokak canları için herkes bilinçlense 1 liraya bile Migros'ta mamalar var.

destanhbf

Hayvansever
Acana ve nd'ye mail atarak numune talep etmişliğim var mailime de hemen dönüp adres bilgilerimi istediler sağolsunlar. Özellikle acana bir kaç çeşidini birden yollamıştı. Brit Care markasının bir ara facebookta formu doldurarak numune dağıtımı vardı onlarda göndermişlerdi ama keşke sokak canları için herkes bilinçlense 1 liraya bile Migros'ta mamalar var.
peki acana ve nd numuneler için sizden her hangi bir ücret kargo yada mama için bulundu mu ? bunu da belirtirseniz isteyecek arkadaşlarımıza yardımı olmuş olur. eğer ücret talebi olmadıysa maili aşağıya bırakabilirseniz diğer üye arkadaşlarımız da bundan fayda sağlayabilirler. şimdiden teşekkürler.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
peki acana ve nd numuneler için sizden her hangi bir ücret kargo yada mama için bulundu mu ? bunu da belirtirseniz isteyecek arkadaşlarımıza yardımı olmuş olur. eğer ücret talebi olmadıysa maili aşağıya bırakabilirseniz diğer üye arkadaşlarımız da bundan fayda sağlayabilirler. şimdiden teşekkürler.
Hayır her iki firmada kargoyu kendileri ödeyerek yolladılar. Kargo ücreti dahi ödemedim. Üzerinden 1 sene falan geçti mailimde durmuyor ama ben kendi sitelerine girip iletişim bölümüne ya da o bölümde paylaştıkları maile yazmıştım. Hemen dönmüşlerdi. Nd için farmina yazabilirler sitesi çıkar zaten. Acana için acana.com üzerinden iletişime geçebilirler. Özellikle acana bir kaç çeşidini birden yolluyor.

destanhbf

Hayvansever
Hayır her iki firmada kargoyu kendileri ödeyerek yolladılar. Kargo ücreti dahi ödemedim. Üzerinden 1 sene falan geçti mailimde durmuyor ama ben kendi sitelerine girip iletişim bölümüne ya da o bölümde paylaştıkları maile yazmıştım. Hemen dönmüşlerdi. Nd için farmina yazabilirler sitesi çıkar zaten. Acana için acana.com üzerinden iletişime geçebilirler. Özellikle acana bir kaç çeşidini birden yolluyor.
bu değerli bilgiler için site sakinleri adına teşekkür ederim. hayırlı geceler.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
Bazı mama sektörleri numune olarak yolluyorlar, üstelik kargo ücretleri de onlara ait oluyor diye biliyorum, bunun yanı sira sitede yapılan çekilişlere de katılabilirsiniz.

Menarertunc

Hayvansever
Kopek Dostu
Reflex acana orijen falan gönderiyor. Temizmamada kargo ücretini karşılarsan gönderiyor. Sanalmama diye bi yer var Ora da gönderiyor. Atlaspet de gönderiyor. Brİt care mama çok güzel atlaspet den gelen.