Sokaktaki Canlarımız İçin Bedava Mama veren yerler

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Liva mamanın içinde tavuk eti %20 ,mystic yavru-yetişkinde %50, zaten % 35 den aşağı olanı almamak lazım bence.

Şu anda golosi nin tri mix ve poll tacchino yetişkin kedi mamalarını denemelik aldım,evdekiler tri mix olanını çok sevdi,bir dahaki sefere denemelik mystic almayı düşünüyorum. Bana göre bu mamalar f/p oranına sahipler.
Hatta ham protein %18. Gerçekten çok düşük. Mystic köpek mamasına şimdi baktım da %70 hayvansal protein var az tahıllı olanında. Fiyatı da oldukça uygun 15 kg için. 139,90'a var kargo ücretsiz.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Firma yeni oluştuğu için piyasada tanıtım maksatlı fiyat politikası uyguluyorlar,biraz tutulunca onlarda yüksekten uçmaya başlıyacaklardır :)
Haklısınız maalesef. Bu yolla bir şekilde kendilerini tanıtıp satış yapsalar bile, açıkçası firmaların bu yöntemini doğru bulmuyorum. Olağan artışın üstünde zam yapan markalar gözümdeki değerini yitirdiği için ben kullanmayı bırakıyorum. Ama zamlanana kadar sokak hayvanları için alınıp kullanılabilir.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Mystic 150 liradan satışa çıktı. Şu an köpek mamasını 170 den aşağı ancak indirimli satışta bulursunuz. Fiyata yavaş yavaş zam yapılıyor yani :) Yiyen sokak köpeğiniz varsa indirim varken stoklamanızı tavsiye ederim.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim gibi aylık 20 kğ civarı kedi maması alan biri nasıl f/p yemleri araştırmasın 😇

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Mystic 150 liradan satışa çıktı. Şu an köpek mamasını 170 den aşağı ancak indirimli satışta bulursunuz. Fiyata yavaş yavaş zam yapılıyor yani :) Yiyen sokak köpeğiniz varsa indirim varken stoklamanızı tavsiye ederim.
Link vermek yasak ama site ismi belirtebiliyorsam Gittigidiyor'da 134, 90 TL şu an 15 kg 😊
Satıcının ve ürünün de puanı yüksek.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Micho bonacibo hakkında ne düşünüyorsunuz bence sokak canları için oldukça doyurucu ve hesaplı
Micho'yu sevmeyen sokak kedisi görmedim henüz. Ama tabii besin değerleri Mystic kadar yüksek değil. İdare eder seviyesinde.
Kucho nasıldır ki acaba, hiç verdiniz mi köpeklere?

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Micho'yu sevmeyen sokak kedisi görmedim henüz. Ama tabii besin değerleri Mystic kadar yüksek değil. İdare eder seviyesinde.
Ben köpeklere kasap eniştemden haftada bir et alıp veriyorum. Ormanda yaşadığım için bayağı yabanlaşmış köpek var burada. İhtiyacı olduğunda iniyolar evlerin buraya biz de çıkarıyoruz dolaplardan nevaleyi. Et imkanı olmayanlara sadece kedi mamalı sokaklar yeterli diyorum çünkü köpekler de kedi maması yiyor burda bir kangal yedi bütün kedi mamalarını.👍🏻

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben lokumu alırken tavuklu pirinçli micho almıştım işte. En ucuz ve en çok satılan bu demişti petshop.

sensei111

Hayvansever
Kedi Dostu
Micho bonacibo hakkında ne düşünüyorsunuz bence sokak canları için oldukça doyurucu ve hesaplı

Sokaktaki canlar aç kalacağına en azından micho bonacibo denenebilir,bende bir ara almıştım ama her daim bu canlara cips vermeye gerek yok,fiyatlarına sitesinden baktımda pekde öyle bir alınası fiyatlar değil, ben bugün mystic in 1 kilo gurme,1 kilo yavru-yetişkin kedi mamasından denemek için sipariş verdim.