sokakta kedi buldum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sefagok07

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba öncelikle konuyu yanlış yere yazdıysam özür dilerim bir sorum var
dün yağmur yağarken yavru bir kedi buldum sanırım annesi yok çünkü geçen günlerde de buradaymış
1. sorum şu, ıslandıktan sonra kuruladım ancak tüyleri semsert oldu resimde gördüğünüz gibi
2. olarak halihazırda 2 yavrulu bir kedi var ona süt annelik yaptırmasını istiyorum ancak kabul etmiyor.

Ekli dosyalar

• 20200608_182349[1].jpg
    20200608_182349[1].jpg
    405.2 KB · Görüntüleme: 52

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
merhaba öncelikle konuyu yanlış yere yazdıysam özür dilerim bir sorum var
dün yağmur yağarken yavru bir kedi buldum sanırım annesi yok çünkü geçen günlerde de buradaymış
1. sorum şu, ıslandıktan sonra kuruladım ancak tüyleri semsert oldu resimde gördüğünüz gibi
2. olarak halihazırda 2 yavrulu bir kedi var ona süt annelik yaptırmasını istiyorum ancak kabul etmiyor.
Öncelikle merhabalar @socrabbit hocamın çok bilgili olduğunu ve sizin sorunuza yanıt vereceğini düşünüyorum saygılar...

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kaç günlük? Her anne dışarıdan gelen yavruyu kabullenmiyor, eğer belirli bir yaşı geçtiyse süt anne aramak yerine beslenmesine özen gösterin derim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla 3-4 haftalık olabileceğini düşünüyorum. Genel kontrolü için veteriner hekime göstermenizi tavsiye ederim. Toparlaması için takviye kullanmanız ve iyi beslemeniz gerekir.

sefagok07

Hayvansever
Kedi Dostu
Kaç günlük? Her anne dışarıdan gelen yavruyu kabullenmiyor, eğer belirli bir yaşı geçtiyse süt anne aramak yerine beslenmesine özen gösterin derim.
hocam bu arada bir sorum daha var barınaklara götürsem orada bakarlar mı? çünkü annem ve kardeşimde Ailurofobi var evde istemediklerini söyledi ben de bakamayacağımdan korktum, bu sebeple. (diğer kediler amcamın il dışına gittiği için bizde 1 haftalığına
onu söylemeyi unutmuşum)

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Antalya belediyesinin ne kadar iyi baktığını bilmeden konuşmam doğru olmaz. Onun yerine bakabilecek bir aileye sahiplendirmeniz kedi için çok daha iyi olur.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Burda olsaydınız ben sahiplenebilirdim.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Antalya belediyesinin ne kadar iyi baktığını bilmeden konuşmam doğru olmaz. Onun yerine bakabilecek bir aileye sahiplendirmeniz kedi için çok daha iyi olur.
Eğer imkanımız varsa buraya getirebilirsiniz.emin olabilirsiniz çok iyi bakabilirim çünkü deneyimim var biraz;)