Sokakta buldugum yavru kedi yardimm

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Corona15

Hayvansever
Kedi Dostu
Dün sokakta bir yavru kedi buldum. Evimizin arkasında ciyak ciyak sesi geliyordu. Ben biraz beklim dedim belki annesi alır diye ama akşama kadar ciyakliyinca bende aldım eve getirdim. Bu arada gözleri açık ve yere duse düşe emekliyor. Bizde veterinerden süt tozu aldık dün başladım vermeye ama bugün içmemeye başladı kafasını falan çeviriyor. Bende biberon aldım belki siringadan rahatsız oluyor diye onu da emmiyor emse bile çok az emip bırakıyor. Ve çok hareketli yaptığım kutunun içinden kendini sürekli dışarı atıyor. Ne yapmam gerekiyor ölmesini istemiyorum.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Tahminen kaç günlük olduğunu biliyor musunuz? Bilmiyorsanız fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı olurum.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Daha önce annesini emdiği için süt tozunu kabul etmiyor olması oldukça normal. Acıktığında karnını doyuracak kadar içmesi şu anlık yeterli olur. Mideleri küçük olduğundan zaten istese de fazlasını içemez. 2 hafta sonra sakatatları püre hâline getirip yedirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer püreyi kabul ederse daha sağlıklı gelişir.

Corona15

Hayvansever
Kedi Dostu
Daha önce annesini emdiği için süt tozunu kabul etmiyor olması oldukça normal. Acıktığında karnını doyuracak kadar içmesi şu anlık yeterli olur. Mideleri küçük olduğundan zaten istese de fazlasını içemez. 2 hafta sonra sakatatları püre hâline getirip yedirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer püreyi kabul ederse daha sağlıklı gelişir.
Dediğinizi yapicam toparlar umarim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Gelişmelerden haberdar edebilirsiniz bizi :) Herhangi bir sorunuzda çekinmeden başlık açabileceğinizi unutmayın :)