Sokak Kedisi Sakatlanmış Ne Yapmalıyım ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba, sürekli olarak beslediğim sokak kedisinin arka bacağı sakatlanmış, derisinde kanama vs. hiçbir şey yok sadece yürürken tam basamıyor. Kırık olmasından endişeleniyorum veterinere götürücem fakat tedavisi için gerekli ücret çok fazla. Sadece muayene ve röntgen için 700TL istiyorlar. Sizce belediyeye mi vermeliyim ? İstanbul'da oturuyorum. Pek güvenemiyorum belediyelere o yüzden kararsızım. Anadolu yakasında bildiğiniz sokak kedileri için en azından indirim yapan veterinerler varsa çok güzel olur.

Sadi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhabalar,

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hayvan acil sağlık hizmeti var. 153'ü ararsanız, İBB ekipleri gereğini yapacak ve de ilgileneceklerdir kesinlikle.

• Beğen
Tepkiler: BZC

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Veterinerler sokak hayvanı olunca indirim yapıyorlar normalde ama 2022 itibar iile genel olarak istanbuldaki veterinerlerde bir sıkıntı oluştu. sanki ortak karar alıp yardımcı olmamak ıcın cabalıyorlar.
oda ücreti diye birşey cıkarmışlar, şaka gibi. muayane ederken odaya da para alıyorlarmış.

Yukarda Sadi'nin dediği gibi bir sorun bence, sonucu da buraya yazarsanız sonradan okuyanlara da faydası olacaktır.