Sokak Kedileri İçin Ne Yapabilirim?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pikican

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba bulunduğum ılçede barınak yok sokakta çok sayida kedi ve köpek var hepsi bakimsiz perisan halde. cimerden yazdım lakin olumlu sonuç alamadım ne yapabilirim

Seher

Hayvansever
Kedi Dostu
Keşke bütün insanlar duyarlı olsa ve devlet hayvanlara biraz yardımda bulunsa sokaktaki hayvanların bir çoğu aç geziyor

Zmrt

Hayvansever
Kedi Dostu
Barınak için ne yapmanız gerekiyor bilmiyorum ama. Bir vatandaşimiz kendi arazisinde sokak hay anlarini toplayip bakımıni ustlendigi icin devlet tarafindan soruşturma açilmisti kendine. Haberlerde konusu olmuştu. Bu ihtimalide değerlendirin.

Pikican

Hayvansever
Kedi Dostu
Barınak için ne yapmanız gerekiyor bilmiyorum ama. Bir vatandaşimiz kendi arazisinde sokak hay anlarini toplayip bakımıni ustlendigi icin devlet tarafindan soruşturma açilmisti kendine. Haberlerde konusu olmuştu. Bu ihtimalide değerlendirin.
Uyariniz için teşekkür ederim çok saçma olmuş soruşturma açılması.🙁

Pikican

Hayvansever
Kedi Dostu
Burasi Turkiye her iyilik cezasiz kalmıyor demekki

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende cimere yazdım cevap bekliyorum. Ama pek birşey çıkacağını sanmıyorum. Evden et, makarna, yoğurt, ekmek vb şeylerden verebilirsiniz. Besleme sitelerinden link açıp destek gelirse düzenli besleme yapabilirsiniz. Ben böyle yaptım bi yandan muhabirlerle irtibat halindeyim ne yapılır bilmiyorum ama hiç yoktan çevremdeki hayvanseverler bu sayede barınağa gitmeye başladı buda bi adımdır

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında çevrenizde ekonomik durumu iyi olan kişiler az da olsa destek olabilirler. Tabii birçok insan para gelmeyecek işe kalkışmak istemez (bu hayır işi dahi olsa).

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında çevrenizde ekonomik durumu iyi olan kişiler az da olsa destek olabilirler. Tabii birçok insan para gelmeyecek işe kalkışmak istemez (bu hayır işi dahi olsa).
insanlar çok duyarsız Begüm hanım para gidecek diye akılları çıkıyor. Üstüne üstlük ilçede oturunca insanları biraz daha yobaz oluyor maalesef

PeriPedro

Hayvansever
Kedi Dostu
Cimer yerine belediyeden mama yardimi talep edebilirsiniz. Benim bir arkadasim oyle yapiyor. Ayni zaman da papatya cayi ve lavanta yagi kedi kopekler icin dis parazit ilaci gorevini goruyor bir nevi. Pamuk- pecete ile sirtlarina surebilirsiniz. Ben yapiyorum ✋🏻

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Elinizden geldiğince beslemeye çalışıp, tedavilerini yapıp yetişemediğiniz durumlarda gönüllü kuruluşlardan destek isteyerek elinizden geleni yapacaksınız. Gerçi şuan hiç birine güven kalmadı. Dün haberlerde isim vermem doğru olur mu bilmiyorum sohaykonun haberi vardı ve çok şaşırdım.

cigdemcnkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Elinizden geldiğince beslemeye çalışıp, tedavilerini yapıp yetişemediğiniz durumlarda gönüllü kuruluşlardan destek isteyerek elinizden geleni yapacaksınız. Gerçi şuan hiç birine güven kalmadı. Dün haberlerde isim vermem doğru olur mu bilmiyorum sohaykonun haberi vardı ve çok şaşırdım.
Kanıtlandı mı sohaykonun suçlu olduğu ? İki tarafta birbirini suçluyor gördüğüm kadarıyla. Kime inanacağını şaşırıyor insan