Sokak Hayvanlarına Kedi Evi Yapımı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, bugün Sokak Hayvanlarına Kedi Evi Yapımı adlı videoyu sizlerle paylaşacağım.

Video da yer alan kişi İpek Aydın hanımefendi, kendisinden twitter aracılığıyla izin aldım ve kendi kanalıma yükleyerek forum içerisinde paylaşma hakkına sahip oldum. Öncelikle İpek Aydın hanımefendiye böyle bir işe kalkışıp, sosyal projeye adım attığından dolayı sonsuz saygı duyuyorurum, emeğine, yüreğine sağlık.

Çok fazla insan bu durumdan banane diyebiliyor maalesef, soğuk kış günlerinde bizler kalorifer peteğinin yanına veya sobanın dibine yaklaşmayı biliyoruz. Ama dışarıdaki hayvanlar? Doğal alanları sizce yeterince yerinde mi? Bu durumdan dolayı elimizden geldiğince karınlarını doyurup, sıcak bir yer vermek için çabalıyoruz.

Yapımı oldukça basit olan bu kedi evinin sizlerde ailenizle veya tek başınıza yapabilirsiniz. 2-3 gün dahi dışarıda durup bir can'ın sıcak yerde kalmasına vesile olmak bizler için kâr'dır... Umarım bu güzel video sizlerinde hoşuna gider.

karakaya26

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok basit ve işe yarar, daha korunaklı sabit yapmak için çeşitli fikirler düşünülebilir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok basit ve işe yarar, daha korunaklı sabit yapmak için çeşitli fikirler düşünülebilir.

Aynen öyle kardeşim, oldukça basit işlemi var ve kolayca evde yapılabilir. Kışın bizim garajda rahatça yatıyorlardı, bir de orası Kayseri şartlarına göre bayağı sıcak oluyordu.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
ben böyle insanlara hayranım. kadın olsun, erkek olsun hiç farketmez gerçekten hayranım. çünkü hepimizin değerleri ortak ve önemsediklerimi aynı. eline emeğine sağlık ipek hanımın

necolox

Hayvansever
Emeginize saglik. Herkesin bu sekilde bilinclenmesi, bilinclendirilmesi gerek.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
İpek hanım sağ olsun sokaktaki canlar için elinden geleni yapıyor. Kendisini de sitemize davet edeceğim.

neto

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu güzel ve yararlı paylaşım için teşekkürler. Keşke sokaklardaki insanlarda bu konuda duyarlı olsa. Yapmalarını geçtim yapanların emeğine de saygısızlık edip evlerini yıkıp parçalıyorlar.

ThyReaL

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok temiz iş teşekkür ederiz bu. Paylaşım için umarım faydalanan canlar olur..