Sokak Hayvanları İçin Çekiliş Yapacağız

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, bildiğiniz üzere sokaklara kimse çıkamıyor Korona Virüsünden dolayı ve sokakta beslediğimiz canlara ise çok az kişi yardımcı oluyor. Sokakta ve Barınakta yer alan tüm insanlara sonsuz teşekkür ederim, o kişilere gerçekten çok büyük saygı duyuyorum.

Bizler de artık çekilişlerimizi sokaktaki hayvanlar adına yapmayı düşünüyoruz. Ve bu durumu düzenli bir şekilde devam ettirmek istiyoruz. Sizlerinde katkısı ile hem büyük bir aile olabilmemiz adına sizlerden destek almak istiyoruz, hem de katılımlarınızı eksik etmemenizi rica ediyoruz.

Bizim amacımız neden büyük bir aile olmak? Site üzerinden elde ettiğimiz kâr'ı direkt sokak ve barınak hayvanlarına harcamak istiyoruz. Bildiğiniz üzere çalışıyorum ve geçimimi her türlü sağlıyorum, fakat sokakta yaşayan o canların sosyal yaşam alanları fazlasıyla kısıtlandığı için çok fazla yemek ve barınma ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar.

Eğer siz değerli üyelerimizde bu durumu anlayışla karşılarsanız, çekilişlerimiz bundan sonra sokak hayvanları adına olacaktır.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Kesinlikle katılıyorum. Biz her şekilde zaten mama alıyoruz evdeki yavrularımıza. Şahsen sokaktakiler için de ekstra 15kg alıyoruz biz eşimle. Ama herkesin imkanı olmayabiliyor dışardaki yavrulara. Destekcinim :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, çok teşekkür ederim :)

Yakın zaman içerisinde bir çekiliş yapmayı düzenliyoruz. Üyelerimizinde sokak hayvanlarına karşı ne kadar duyarlı olduklarının farkındayız. Her birinizin yüreğine sağlık, sonsuz teşekkür ediyorum.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzel düşünmüşsünüz @Tevfik. Kesinlikle katılıyorum @Sinemelawen 'e. Evdeki canlılarımızı ihmal etmiyoruz ama dışarıdaki canlar o kadar şanslı değil.

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sinemelawen, çok teşekkür ederim :)

Yakın zaman içerisinde bir çekiliş yapmayı düzenliyoruz. Üyelerimizinde sokak hayvanlarına karşı ne kadar duyarlı olduklarının farkındayız. Her birinizin yüreğine sağlık, sonsuz teşekkür ediyorum.
Kedi kuru mama advance ve proplan konserve brakıyorum her gün. Bir komşumuz da bahçesinde 8-10 kediş bakıyo. Bir farkettik meğer bir kangal kırmasıyla bir ev köpeği kırması yiyomuş bizim bıraktıklarımızı, hemen ödül mamalarını da verdik gerçekten çok zor durumda kaldılar insan bulamıyorlar dükkanlar kapalı:(((( kısacası köpek mamasınu kedi yiyemez yetersiz kalır ama kedi maması dağıtırsak köpecikler kuşlar da yiyeblir.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Çağğ, aynen. Kedi mamasını hepsi yiyor ama köpek mamasını kedi yiyemez. Konserve mama çok vermeyin ama haftada 2ddn fazlası zararlı.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedi kuru mama advance ve proplan konserve brakıyorum her gün. Bir komşumuz da bahçesinde 8-10 kediş bakıyo. Bir farkettik meğer bir kangal kırmasıyla bir ev köpeği kırması yiyomuş bizim bıraktıklarımızı, hemen ödül mamalarını da verdik gerçekten çok zor durumda kaldılar insan bulamıyorlar dükkanlar kapalı:(((( kısacası köpek mamasınu kedi yiyemez yetersiz kalır ama kedi maması dağıtırsak köpecikler kuşlar da yiyeblir.
Kargalar da yiyor hatta. Bir taşla üç kuş vurabiliriz. ☺

leydi_minnoş

Hayvansever
Kopek Dostu
Ben her gezmeye bir yerlere gitsem yanıma kızlarımın yemlerinden biraz alıyorum.hiç bişi bulamazsam marketden sosis vs bişiler alıp gücüm elverdiğince sokakdaki can dostlarına yardımcı olmaya çalışıyorum.Her birey elinden geleni yaptımı güllük gülistanlık olur dünya