Sokak canlari

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Sokakta besledgim bir kedicik vardi iki gundur yok bebekleri oldu galiba derken karşı sitede bir hareketlenme gördüm oradaki bir ağacı kendine güvenli bölge seçmiş site çevrili köpek giremiyor o tellerin arasından geçmiş doğum yapmış ordakiler bakmışlar sağolsunlar görseli atacağım buraya 5 bebeği olmuş bize çıkarsa mama yeni anneyi besliycegiz yaş mamalarla .Kürü mamaya alışmış diyor sitedekiler 2 aydır camdan kuru mama attık 😍🤗

Ekli dosyalar

• IMG_20190324_121939_193.jpg
    IMG_20190324_121939_193.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 125

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Inşallah anne doğum yapınca çok güzel olmuş 😍

destanhbf

Hayvansever
maşallah kuzuma . ne kadar da güzel bir anne. ilerleyen dönemde takibini yapın bu forum üzerinden sahiplendirme ilanı açalım @Hulya hanım

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Karşımızdaki sitede 2 günlükler henüz ordan da sahiplnicekler galiba ama 5 yavru var birde anne 6 anne çok güzel cins gibi kırma değil ve çok akıllı insancıl kendi kendine baktırıyor insanin da havanında zekisi var buda zeki olanlardan sokaklarda kalsın istemiyorum. Yalniz kısırlaştırmak gerek birdaha yavrulamsin onada yazık

destanhbf

Hayvansever
Karşımızdaki sitede 2 günlükler henüz ordan da sahiplnicekler galiba ama 5 yavru var birde anne 6 anne çok güzel cins gibi kırma değil ve çok akıllı insancıl kendi kendine baktırıyor insanin da havanında zekisi var buda zeki olanlardan sokaklarda kalsın istemiyorum. Yalniz kısırlaştırmak gerek birdaha yavrulamsin onada yazık
bu konuda hemfikiriz. bencede kısırlaştırılması gerek. en azından sokakta kalacaksa kısırlaştırılmalı. ama bir bakıcı ayarlanırsa. yada anneyi alacak bir aile bulunursa alacak şahısın bütçe toplanana kadar kısırlaştırma beklenebilir. ama sağlığı açısından kısırlaştırma şarttır. teşekkürler. bebiş kedileri takip edin ama. lütfen..

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Karşımda merdivenin altına koymuşlar kolinin içindeler mama ve suyu varmis henüz gidemedim ama gece bile inip kontrol ediyorlarmış konuşuyoruz sitedikilerle şu an için güvendeler ama hava soğuk daha iyisini yapmayı çok istrdim malesef eve alamiyorum

destanhbf

Hayvansever
2 ayı doldurduysalar o zaman ilan açma zamanı gelmiş demektir. zaten çok daha bekletmez anneleri mart çıkmadan hava düzgün olursa yavruları bırakır bi daha çiftleşir. o nedenle bir an önce çok büyümeden ilan açılması iyi olur. insanlar ufakken alıp kendisine alıştırarak büyütmek ister genelde. ne kadar beklenirse yuva için şansları o kadar azalır. ilerleyen günlerde doğacak kedi sayısı çok fazla.
Karşımda merdivenin altına koymuşlar kolinin içindeler mama ve suyu varmis henüz gidemedim ama gece bile inip kontrol ediyorlarmış konuşuyoruz sitedikilerle şu an için güvendeler ama hava soğuk daha iyisini yapmayı çok istrdim malesef eve alamiyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya hanım maşallah çok güzeller bu canlar bizlerde 3 kedimizden yavru bekliyoruz eğer sağlıklı bir doğum yaparsa sahiplendirmek adına paylaşımlarda bulunacağız bol bol. Çekilişimizi sonuçlandırdık bu arada, dilerseniz bakabilirsiniz çekiliş sonucumuza.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Yeni anneye yedircektim neyse Proplan dan yediriyorum zaten küheylan gibi geziyor yeni annemiz sitede 🤣