Duyuru Socrabbit Sitemizin Yeni Yetkilisidir

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, @socrabbit arkadaşımız sağ olsun sitemiz ilk açıldığından bugüne bizleri hiç yalnız bırakmadı ve kendisine tam yetki vermiş bulunmaktayım. Kendisinin yazmış olduğu makaleler, insanlara yardımcı olması ve deneyimi ile bu görevi kendisine laik gördüm.

Kendisi egzotik hayvanlar, kediler, köpekler ve özellikle mamalar konusunda fazlasıyla geliştirmiştir. Herhangi bir sorun olduğu vakit lütfen özel mesaj yolu ile değil. Açtığınız konuda kendisini etiketleyerek ulaşabilirsiniz, kendisi her gün sitemize girip aktiflik sağlamaktadır.

Ayrıca bunu da dile getirmek istiyorum, herhangi bir sorununuz olduğu vakit lütfen gerekli kategoriye konuyu açın, bizler elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız siz değerli hayvansever dostlarımıza, özel mesaj yolu ile destek isteyen üyelerimizi sitemizden uzaklaştıracağınız.

İyi forumlar diliyorum.
Tevfik AKTUNÇ

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Tür, ırk ayırt etmeden tek temennimiz bütün hayvanların iyi olması yönünde. Bunun için sorularınızı olabildiğince hızlı cevaplamaya çalışıp yazılar yazmaya devam edeceğim :)

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Hayırlı Uğurlu olsun. Bence şu anda cana can katıldı. :giggle:

Niercia

Hayvansever
Kedi Dostu
Efenim hayırlı uğurlu olsun inandınız ve sonunda başarının tatlı meyvesini yemeye başladınız

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Ne güzel bir haber tebrik ediyorum hayırlısı olsun.